راهنمای ست کردن شلوار جین مام استایل در عید 1401

به گزارش بارازعلی، فرایند دنیای مد ثابت نموده است که شلوار جین مام استایل هیچگاه از مد نمیفتد. تاریخچه این شلوارهای فاق بلند به اواخر دهه 80 و اویل دهه 90 بازمی شود و سال جاری هم باز به دنیای مد بازگشته اند. شلوار مام استایل جزو لباس هایی است که هر خانمی باید در کمد لباس خود داشته باشد زیرا امکان ست کردن آن با لباس های متنوع بسیاری برای رسیدن به یک استایل عالی وجود دارد. این مدل شلوار جین را می توان با تیشرت ساده، سویشرت و تاپ به همراه کفش کتانی، نیم بوت یا لوفر و کت چرم مشکی یا یک کت تک ساده ست کرد. شلوار جین های مام استایل را می توانید در موقعیت های مختلف بپوشید.

راهنمای ست کردن شلوار جین مام استایل در عید 1401

شلوار جین مام استایل در مقایسه با سایر مدل های شلوار جین محبوبیت کمتری دارند. این شلوارها برش راسته و فاق بلند دارند و در مقایسه با سایر مدل ها کمی گشاد هستند. در این مطلب به آنالیز ترند بودن شلوار مام استایل و چگونگی ست کردن آن ها می پردازیم.

شلوار جین مام استایل چیست؟

شلوار جین مام استایل شلوارهای فاق بلندی هستند که زیپ کشیده، جیب های بزرگ در پشت و ظاهر گشاد دارند و بلندی آن ها تا مچ پا است. این شلوارها باعث می شوند قد بلندتر دیده شوید و در واقع شکل مخالف شلوارهای اندامی و چسبان هستند. این شلوارها را می توانید در رنگ های مختلف آبی، مشکی و حتی مدل های زاپ دار انتخاب کنید.

تاریخچه شلوار جین مام استایل

این مدل شلوار در دهه 80 معروفیت بسیاری پیدا کرد و بین خانم های میانسال بسیار محبوب شد. بعلاوه بسیار راحت و کاربردی بوده و طراحی ساده ای داشت. هیچ گونه طرح سایه روشن یا پارگی روی این شلوارها وجود نداشت و همین موضوع باعث می شد کمی بالغانه تر به نظر برسند.

  • 5 مدل شلوار جین گشاد برای داشتن یک استایل خنک تابستانی

شلوار جین مام استایل در استایل عید 1401

تا سال های بسیار شلوارهای مام استایل به علت طراحی شان نادیده گرفته می شدند. اگرچه با گذشت زمان، مدل های قدیمی باز هم به فرایند مد بازگشتند و مدل هایی مانند شلوار مام استایل همه جا دیده می شدند. این ترند در سال تازه هم ادامه دارد و شلوار جین مام استایل جزو استایل عید 1401 است.

چرا شلوار جین مام استایل بپوشیم؟

استایل شلوارهای مام استایل راحت و در عین حال شیک و غیر رسمی است. این شلوارها برای پوشش روزمره یا تیپ های غیررسمی شیک به کار می فرایند. بعلاوه گشاد و راحت اما زیبا هستند. زمانی که این شلوارها مد شده بودند با یک تاپ ساده که داخل شلوار قرار می گرفت پوشیده می شدند. این موضوع در کنار گشاد بودن شلوار مام استایل در قسمت ران ها باعث بروز مشکل می شد. آن ها لباس را به خوبی نگه نمی داشتند، باعث پنهان کردن شکم یا قدبلند به نظر رسیدن نمی شدند و بعلاوه به علت کشسان نبودن پارچه پاها را باریک تر نشان نمی دادند. با وجود همه این ها تعداد کمی از شلوارهای جین مانند شلوار مام استایل راحت هستند. پوشیدن شلوار مام استایل بسیار راحت است زیرا گشاد بودن آن حرکت کردن و نشستن و برخاستن را بسیار ساده تر می سازد. علاوه بر این کمر آن ها حالت ارتجاعی و کشسانی دارند که باعث راحتی بیشتر می گردد. این شلوارها فضای بسیاری برای خلاقیت دارند و استایل های متنوعی را با آن ها می توانید ایجاد کنید.

ست کردن شلوار جین مام استایل

در ابتدا باید به این نکته توجه کنید که شلوار جین مام استایل دو مدل دارد: معمولی و کوتاه. مدل هایی که بلندی آن ها معمولی است مناسب پوشیدن به همراه تاپ های شیک و کفش های پاشنه بلند هستند. از سوی دیگر مدل های کوتاه جوان پسند بوده و با تاپ های کوتاه و کفش کتانی یا بوت کوتاه استایل بسیار شیکی را ایجاد می نمایند. مدل کوتاه شلوار در طرح های مختلف و زانوها یا ران های زاپ دار وجود دارد و در حال حاضر برترین لباسی که می توان با آن ها ست کردن تیشرت است. فرقی نمی نماید که تیشرت ساده، تک رنگ یا طرح دار باشد در هر صورت با شلوار جین مام استایل استایل شیکی را ایجاد می نماید. این مساله برای هر دو مدل شلوار جین مام استایل صادق است.

استایل شلوار جین مام استایل مشکی

شلوار مام استایل مشکی را با کت چرم مشکی و اکسسوری های درشت ست کنید. بعلاوه می توانید آن را با تیشرت ساده سفید و کفش کتانی هم ست کنید.

استایل شلوار جین مام استایل آبی

برای داشتن یک استایل شیک همیشگی از شلوار جین مام استایل آبی بهره ببرید. این شلوارها اساس یک استایل کلاسیک و راحت را ایجاد می نمایند که در هر زمان از سال می توانید بپوشید. سعی کنید این رنگ شلوار را با تاپ طرح دار یا کراپ تاپ بپوشید. برای داشتن یک استایل غیررسمی شیک شلوار را با پیراهن دکمه دار و کفش پاشنه دار جیر به رنگ خنثی ست کنید.

استایل شلوار جین مام استایل آبی کم رنگ

شلوارهای مام استایل آبی کم رنگ برترین افزونه برای کمد لباس و قابل استفاده برای همه فصل ها هستند و همواره ظاهر شیکی را ایجاد می نمایند. این شلوارها را با کت جین ست کنید.

شلوار جین مام استایل بگی

شلوار جین مام استایل گشاد و بگی راحت بودن را به مرحله تازهی ارتقا داده است. این استایل راحت کمر باریک تر و بلندی بیشتری نسبت به برش های معمولی دارد. این مدل جزو پرکاربردترین شلوارهای جین برای خانم ها است. شلوارهای فاق بلند بگی با هر لباسی ست می شوند. شلوارهای جین مام استایل بگی استایل بسیار زیبایی دارند و فرقی نمی نماید که بلندی آن ها چقدر باشد یا چه طرحی داشته باشند.این شلوارها را با سویشرت اورسایز، کت یا هودی و کفش تخت، نیم بوت یا لوفر بپوشید. ترکیب کفش پاشنه بلند و تاپ کوتاه باعث می گردد اندام کشیده تر به نظر برسد.

استایل زیبای دیگر با شلوار جین مام استایل به وسیله ترکیب آن با هودی یا سویشرت به وجود می آید. شلوارهایی که بلندی معمولی دارند با سویشرت و شلوارهای کوتاه بیشتر با هودی ست می شوند. علاوه بر این می توان کت های گشاد با طرح های عجیب و غریب را با شلوار جین مام استایل و به طور کلی شلوار جین ست کرد. پیراهن ها به ویژه پیراهن های آستین کوتاه لباس های دیگری هستند که استایل مجذوب کنندهی را با این شلوارها ایجاد می نمایند. گذاشتن پیراهن ها داخل یا بیرون شلوار به صورت کامل به سلیقه فرد بستگی دارد.

نکته سرانجامی در این بخش این است که به خاطر داشته باشید شلوارهای مام استایل فاق بلند هستند و این مساله یک ویژگی بسیار عالی برای خانم های دارای اضافه وزن است چون باعث می گردد اندام آن ها به شکل ساعت شنی تغییر پیدا کند. بعلاوه نکته بسیار خوب دیگر این است که به علت گشاد بودن شلوار، افرادی که ران های بزرگ دارند نه تنها راحت تر آن ها را می پوشند بلکه پوشیدن شلوار مام استایل باعث می گردد توجه به صورت کامل از ران ها دور گردد.

شلوار جین مام استایل برای افراد لاغر اندام ایدئال است و برای افرادی که شکم بزرگ یا باسن پهن دارند خیلی مناسب نیست.

شلوار جین مام استایل را می توان با ترکیب های مختلفی ست کرد نکته قابل توجه این است که اندام و این که چه چیزی برایتان مناسب است را در نظر بگیرید. این شلوارها برای استایل غیررسمی ایدئال هستند. تعداد استایل هایی که می توانید با شلوار مام استایل ایجاد کنید نامحدود است. این کار بستگی به شما، خلاقیت تان و استایل مورد نظرتان دارد.

  • 16 ایده عالی برای ست کردن شلوار جین بوت کات

با شلوار جین مام استایل چه لباسی بپوشیم؟

اکسسوری ها استایل شلوار مام استایل را زیباتر نموده و اطمینان می دهند که کامل و بی نقص به نظر می رسید. در ادامه پیشنهادهایی برای ست کردن لباس با شلوار جین مام استایل ارائه نموده ایم.

ست کردن پیراهن با شلوار جین مام استایل

پیراهن های زیادی از جمله تی شرت سفید، تیشرت طرح دار یا بلوز را می توان با شلوار جین مام استایل ست کرد. برای داشتن یک استایل زیبا شلوار مام استایل خود را با یک پیراهن ورزشی اورسایز بپوشید. برای داشتن استایل شیک و مجذوب کننده، یک یقه اسکی مشکی، قهوه ای یا قرمز تیره مکمل شلوار جین مام استایل خواهد بود.در ماه های گرم سال شلوار جین های آبی روشن یا سنگشور با پیراهن های سفید و رنگ روشن مناسب هستند.

ست کردن کفش با شلوار جین مام استایل

در خصوص کفش ها هم همانطور که پیش از این اشاره کردیم، شلوار جین های مام استایل را می توانید به همراه کفش پاشنه بلند یا کفش تخت بپوشید؛ انتخاب این مورد به استایل انتخابی تان بستگی دارد. اما به صورت یک قانون کلی کفش های کتانی کانورس و ونس در میان کفش های تخت و کفش های پاشنه بلند قدیمی برترین استایل را با این شلوارها دارند.

کفش هایی که به همراه شلوار جین مام استایل می پوشید می توانند استایل را ارتقا دهند. برترین کفش های مکمل شلوار مام استایل شامل کفش های تخت، نیم بوت، کفش کتانی یا کفش پاشنه بلند هستند. برای داشتن استایل غیر رسمی، کفش کتانی سفید یا کفش راحتی بپوشید.

ست کردن کمربند با شلوار جین مام استایل

شلوار جین های مام استایل امکان استفاده از کمربند را فراهم می نمایند بنابراین از کمربندی بهره ببرید که مکمل استایل باشد. کمربندهای مدرن و شیک با استایل متضاد توجه را به سمت خود جلب می نمایند، کمربندهای باریک به سادگی ست می شوند و کمربندهای قدیمی ظاهر بسیار زیبایی به استایل می بخشند. برای درخشش بیشتر کمربندی را انتخاب کنید که فلز براق داشته باشد.

ترکیب کلاسیک مناسب دیگر برای استایل غیررسمی شیک، پوشیدن جین مام استایل به همراه کت جین است. در این استایل می توان از کفش های مختلفی از جمله کفش های پاشنه دار، تخت، ورزشی و آکسفورد استفاده کرد.

تیپ اسپرت

برای داشتن استایل غیررسمی روزمره یک جفت جین مام استایل آبی را به همراه یک بلوز به رنگ های زرد یا قرمز بپوشید. کفش های اسپرت و یک کوله پشتی جادار را هم برای یک روز پرکار برای داشتن احساس راحتی بیشتر به این استایل اضافه کنید.

تیپ مجذوب کننده

اگر دوست دارید بدون کوشش زیاد تیپ مجذوب کنندهی داشته باشید که توجه ها را به سمت خود جلب کنید، یک تیشرت مشکی بزرگ را با شلوار مام استایل ست کنید. برای تکمیل استایل یک بوت مچی سفید یا شکلاتی رنگ با پاشنه میانه و کیف چرمی مشکی هم اضافه کنید.

نکات پوشیدن شلوار جین مام استایل

  • بسته به شرایط و موقعیت می توانید از شلوار مام استایل بهره ببرید.
  • به همراه این مدل شلوار جین یک تاپ متناسب، تیشرت یا بادی بپوشید.
  • برای استایل غیر رسمی به همراه شلوار یک بلوز، بلوز دکمه دار، سویشرت ضخیم یا کت بپوشید.
  • به همراه این شلوار کفش هایی مانند کفش کتانی، بوت، پاشنه بلند و صندل بپوشید.
  • می توانید به همراه این شلوار از اکسسوری های مختلف و رنگی بهره ببرید.

در سرانجام

در این مطلب با نحوه ست کردن شلوار جین مام استایل در سال تازه آشنا شدیم. آیا شما هم از طرفدارهای این مدل شلوار جین هستید؟

منابع: MyCasualStyle, Top Trends Guide, Latest Trend Fashion

منبع: دیجی استایل
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2266

به "راهنمای ست کردن شلوار جین مام استایل در عید 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای ست کردن شلوار جین مام استایل در عید 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید