همه صنوف بعد از تعطیلات عید فطر مجاز به فعالیت هستند

به گزارش بارازعلی، رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از روز سه شنبه هفته جاری تمامی صنوف حتی اصنافی که از آنها به عنوان صنوف پرخطر در دوران شیوع ویروس کرونا یاد می شود، اجازه فعالیت و کسب و کار خواهند داشت.

همه صنوف بعد از تعطیلات عید فطر مجاز به فعالیت هستند

به گزارش بارازعلی، قاسم نوده فراهانی در گفتگو با فارس گفت: با توجه به دستور رئیس جمهور به وزیر بهداشت درباره بازگشایی کلیه صنوف، امروز مقرر شد تا کلیه اصناف پس از تعطیلات عیدسعیدفطر فعالیت خود را آغاز نمایند.

رئیس اتاق اصناف تهران افزود: این موضوع شامل تمام صنوف می شود و استثنایی وجود ندارد و حتی صنوفی که از آنها به عنوان صنوف پرخطر یاد می شد، با دستورالعمل جدید اجازه بازگشایی و فعالیت از سه شنبه هفته جاری را دارند.

قاسم نوده فراهانی با تأکید بر اینکه اصناف باید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فعالیت نمایند، گفت: رستوران ها، طباخی ها، تالارهای پذیرایی، قهوه خانه ها، تریا، فست فودها، گرمابه، سونا و ماساژ از جمله صنوف پرخطری بوده اند که پس از تعطیلات عیدفطر امکان بازگشایی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی را دارند.

وی گفت: تمام واحدهای صنفی باید نسبت به ثبت نام به سامانه salamat.gov.ir اقدام و کد مجوز بهداشت را دریافت و در واحد صنفی خود نصب نمایند.

نوده فراهانی گفت: البته در جلسه روز سه شنبه در خصوص پروتکل های بهداشتی این صنوف، تصمیم گیری نهایی انجام و ابلاغ خواهد شد.

به گزارش فارس، پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، فعالیت برخی صنوف از جمله رستوران ها، اغذیه فروشی ها، طباخی ها، سونا، ماساژ، قهوه خانه ها به علت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا ممنوع اعلام شده بود که براساس اعلام جدید ستاد ملی کرونا این اصناف از روز سه شنبه هفته جاری یعنی پس از تعطیلات عید فطر اجازه آغاز به کار خواهند داشت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1253

به "همه صنوف بعد از تعطیلات عید فطر مجاز به فعالیت هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه صنوف بعد از تعطیلات عید فطر مجاز به فعالیت هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید