سرمایه گذاران در حوزه های گردشگری و آب دماوند حمایت می شوند

به گزارش بارازعلی، مجید صفری عصر شنبه در جریان سفر سفیر فنلاند به شهرستان دماوند طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اهمیت گردشگری و نگهداشت و مصرف آب که از نکات مهم و اساسی در حوزه اقتصاد کشور محسوب می شوند از هیچ کسی پوشیده نیست، لذا در این زمینه گفتگو هایی با نمایندگان کشور فنلاند انجام شد تا حتی المقدور همکاری هایی در این زمینه صورت بگیرد.

سرمایه گذاران در حوزه های گردشگری و آب دماوند حمایت می شوند

صفری در ادامه با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در شهرستان از اولویت های شهری محسوب می شود افزود: افرادی که در حوزه گردشگری و آب علاقه مند به سرمایه گذاری هستند می تواند ما را حمایت کنند چرا که این مهم در راستای اجرای سیاست های دولت است و هیچ محدودیتی خاصی وجود ندارد.

فرماندار دماوند گفت: با توجه به اینکه یکی از سیاست های موجود در شهرستان دماوند حفظ اراضی کشاورزی و ساخت مسکن محسوب می شود لازم می دانیم که ساخت مسکن را از حالت فلز و بتنی خارج کنیم و به سمت استفاده از چوب که سازگاری خوبی با طبیعت دارد و از لحاظ زیست محیطی نیز برای شهرستان مفید است بببریم.

وی با بیان اینکه دماوند فرصت‌های خیلی خوبی در حوزه خارجی برای سرمایه‌گذاری دارد افزود: نیازمند این هستیم که در بخش نگهداری و نحوه مصرف آب سرمایه گذاری کنیم که در این خصوص سفیر فنلاند اعلام آمادگی کردند تا موضوع را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار دهیم.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 23 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 75

به "سرمایه گذاران در حوزه های گردشگری و آب دماوند حمایت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاران در حوزه های گردشگری و آب دماوند حمایت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید