عدم جابجایی دانش آموزان توسط وانت بار در مدارس روستاهای هرمزگان

به گزارش بارازعلی، به گزارش خبرنگاران، رضا مدرس در نشست شورای هماهنگی ترافیک استان هرمزگان، بیان کرد: با توجه به اینکه در فصل بازگشایی مدارس در معابر درون شهری و برون شهری حجم ترافیک زیاد می گردد، کلیه دستگاه های مرتبط عضو این شورا تمهیدات لازم را اتخاذ نمایند.

عدم جابجایی دانش آموزان توسط وانت بار در مدارس روستاهای هرمزگان

وی افزود: دستگاه های مسئول به منظور نظم هر چه بیشتر و خدمات رسانی به مردم و ارتقا سطح ایمنی عبور و مرور با بهره گیری از نیروهای متخصص و برنامه ریزی صحیح، موجب برقراری ترافیک سالمی در استان شوند.

مدرس جابجایی دانش آموزان، دانشجویان و مدرسین حوزه ها و دانشگاه ها را یکی از مسائل مهم برشمرد و اظهار کرد: در فصل بازگشایی مدارس با تعامل و همکاری جهت حمل ونقل دانش آموزان و دیگر اقشار مرتبط با آموزش اقدام گردد.

وی بر عدم جابجایی دانش آموزان توسط وانت بار در مدارس روستاها و توابع تأکید کرد و گفت: دستگاه های مسئول، حمل ونقل درون شهری و برون شهری دانش آموزان را با دقت و به طور مستمر تحت نظارت قرار دهند .

مدرس افزود: برخورد قاطع با وانت بارها که نسبت به جابجایی دانش آموزان اقدام می نمایند توسط پلیس راه و راهور استان صورت گیرد و کلیه خودروهایی که در طرح ساماندهی سرویس مدارس شرکت دارند باید دارای گواهی معاینه فنی باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: شهرداری بندرعباس نسبت به خدمات رسانی در بحث حمل ونقل عمومی در شهرک پیامبر اعظم (ص) جهت تسهیل در تردد دانش آموزان اقدام نمایند.

وی گفت: عملیات اجرایی طرح های عمرانی در سطح تمامی شهرهای استان تا 15 مهرماه امسال متوقف و نسبت به جمع آوری ضایعات، مصالح، آماده سازی و پاک سازی معابر اقدام گردد.

مدرس افزود: شهرداری بندرعباس نسبت به اعلام لیست خودروهای ساماندهی گردیده جهت سرویس مدارس در شهر بندرعباس به پلیس راه استان اقدام کند، در سایر شهرستان ها نیز اداره کل آموزش وپرورش لیست خودروهای مذکور را در اختیار پلیس راه قرار دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 132

به "عدم جابجایی دانش آموزان توسط وانت بار در مدارس روستاهای هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم جابجایی دانش آموزان توسط وانت بار در مدارس روستاهای هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید