عکس، هجوم 20 هزار توریست به پارک ملی چین پس از رایگان شدن ورودیه!

به گزارش بارازعلی، پارک ملی هونگشان در شرق چین که از تاریخ 25 ژانویه و به سبب شیوع ویروس کرونا در این کشور تعطیل شده بود، انتها از 21 فوریه دوباره میزبان گردشگران شد. اما ظرفیت روزانه 50 هزار نفری خود را به 20 هزار نفر کاهش داد، با این وجود با رایگان اعلام شدن ورود به این پارک ملی (ورودیه این پارک 25 دلار است) برای رونق بخشیدن مجدد به گردشگری، ده ها هزار نفر جهانگرد شانه به شانه هم و بدون در نظر دریافت فاصله گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع مجدد ویروس کرونا، وارد این منطقه شدند.

عکس، هجوم 20 هزار توریست به پارک ملی چین پس از رایگان شدن ورودیه!

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

با رسیدن به ظرفیت 20 هزار نفر پیش از ساعت 8 صبح، مسئولان پارک ملی هونگشان درهای ورودی را بستند و از گردشگرانی که نتوانستند وارد شوند، عذرخواهی کردند.

در راستای اقدامات جدید برای رونق گردشگری در چین که با شیوع ویروس کرونا با آسیب جدی روبه رو شد، از تاریخ 1 تا 14 آوریل، ساکنان استان آنهویی در شرق چین می توانند به صورت رایگان از 31 محوطه در منطقه کوهستان هونگشان به صورت رایگان دیدن نمایند.

در استان آنهویی در مجموع 990 مورد ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده بود و 6 نفر نیز بر اثر ابتلاء به این ویروس جان باختند. آخرین مورد ابتلا به کرونا در این استان در تاریخ 27 فوریه (8 اسفند) ثبت شده است.

تجمع در مقاصد گردشگری چین در حالی روز به روز بیشتر می گردد که دولت چین به تدریج در حال کاستن از محدویت های سفر و اقدامات قرنطینه ای است، این در حالی است که متخصصان سلامت همچنان خطر شیوع ویروس کرونا را در این کشور جدی می دانند.

منبع: گردشبان
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 9 خرداد 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1143

به "عکس، هجوم 20 هزار توریست به پارک ملی چین پس از رایگان شدن ورودیه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس، هجوم 20 هزار توریست به پارک ملی چین پس از رایگان شدن ورودیه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید