فتاحیان: کرونا ممکن است المپیک را تحت تاثیر قرار بدهد، منتظر دستور وزارت ورزش و فدراسیون جهانی هستیم

به گزارش بارازعلی، دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: فدراسیون جهانی شنا هنوز تصمیمی برای برگزاری مسابقات انتخابی المپیک 2020 نگرفته است.

فتاحیان: کرونا ممکن است المپیک را تحت تاثیر قرار بدهد، منتظر دستور وزارت ورزش و فدراسیون جهانی هستیم

فرید فتاحیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بارازعلی گفت: بعد از شیوع ویروس کرونا و نامه کتبی ما برای برگزاری مسابقه پلی آف بین ملی پوشان واترپلو با قزاقستان فدراسیون جهانی شنا هنوز تصمیمی نگرفته است و فکر می کنم آنها هم نمی دانند باید چه کاری انجام بدهند.

وی افزود: اگر واکسنی برای این ویروس پیدا نشود و نتوانند کنترل کنند فکر می کنم ممکن است بازی های المپیک را تحت تاثیر قرار بدهد.

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به شرایط نامعلوم مسابقات انتخابی المپیک سایر رشته ها گفت: مسابقات انتخابی المپیک واترپلو و رشته های دیگر نیز تحت تاثیر این ویروس است و هنوز تصمیمی گرفته نشده و فکر می کنم هنوز نمی دانند چه تصمیمی باید بگیرند.

وی از تعطیلی استخرهای آزادی و 9 دی خبر داد و گفت: استخرهای آزادی و 9 دی را برای استفاده عموم به مدت چهار روز تعطیل کردیم تا ضدعفونی شود. اردوهای تیم ملی واترپلو نیز موقتا تعطیل است، چون منتظر دستور وزارت ورزش هستیم تا تصمیم گیری کنند.

فتاحیان درباره اردوهای تیم ملی شنا نیز گفت: فقط شناگران اصلی تیم ملی در استخر آزادی تمرین می کنند، چون باید آمادگی خود را حفظ کنند و افزایش دهند و استخر آزادی برای ورود و استفاده عموم تعطیل است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1053

به "فتاحیان: کرونا ممکن است المپیک را تحت تاثیر قرار بدهد، منتظر دستور وزارت ورزش و فدراسیون جهانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحیان: کرونا ممکن است المپیک را تحت تاثیر قرار بدهد، منتظر دستور وزارت ورزش و فدراسیون جهانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید