قسمت دوم Life is Strange 2 در دی عرضه می گردد

به گزارش بارازعلی، چند ماهی از عرضه بازی می گذرد و استودیوی سازنده این بازی زمان حدودی عرضه قسمت بعدی آن را معین نموده است. طبق گفته استودیوی Dontnod Entertaiment قسمت دوم بازی Life is Strange 2 در ماه ژانویه سال 2019 منتشر خواهد شد.

قسمت دوم Life is Strange 2 در دی عرضه می گردد

در شهریور سال جاری شاهد عرضه قسمت اول بازی سریالی Life is Strange 2 بودیم و عرضه قسمت دوم آن، چند ماه پس از قسمت اول، کمی زیاد و غیرمعمول به نظر می رسد. با این حال، استودیوی Dontnod Entertaiment معتقد است که وسعت این بازی، زمان ساخت بیشتری برای هر قسمت می طلبد. آن ها در بیانیه ای درباره قسمت دوم گفته اند:

مجموعه Life is Strange ارزش زیادی برای همه ما دارد و ما هم نمی خواهیم با تعجیل در توسعه بازی، انتظاراتی که از کیفیت و تاثیر احساسی بازی می رود را برآورده نکنیم؛ سطح کیفیتی که شما، بازی کننده های ما، استحقاق آن را دارید. به همین دلیل هم تاریخ عرضه مشخصی را اعلام نکرده ایم. می خواهیم از کیفیت آن چه عرضه می کنیم و از این که شما از آن لذت می برید و برای همیشه آن را به خاطر می سپارید، مطمئن شویم.

درک می کنیم که انتظار دارید قسمت ها در فاصله های زمانی شبیه به بازی های قبلی Life is Strange عرضه شوند. با این حال، دیدگاه بزرگتری که نسبت به Life is Strange 2 داریم بدین معناست که رویه قبلی بازی سازی ما برای رسیدن به کیفیت بازی و قصه گویی که ما برای این بازی در نظر داریم و شما استحقاق آن را دارید، جواب نمی دهد.

نهایتا سازندگان Life is Strange 2 گفته اند که در اواسط ماه دسامبر از قسمت دوم بیشتر صحبت خواهند کرد.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 197

به "قسمت دوم Life is Strange 2 در دی عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قسمت دوم Life is Strange 2 در دی عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید