مربی استقلال: تضمین بدهند کرونا رفته، بازی می کنیم

به گزارش بارازعلی، ابتدا باید وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا در این باره مجوزهای لازم را صادر نمایند. ما که دکتر نیستیم! باید دید شرایط به چه ترتیبی پیش می رود. حتماً اگر لیگ را بتوان با رعایت همه اصول بهداشتی برگزار کرد چراکه نه؟ البته باید تضمین بدهند.

مربی استقلال: تضمین بدهند کرونا رفته، بازی می کنیم

مربی دروازه بان های استقلال می گوید اگر خدای نکرده بازیکنی کرونا بگیرد بقیه هم می گیرند و آن وقت دیگر نمی توان شرایط را کنترل کرد.

به گزارش خبرورزشی، بهزاد غلامپور که در یکی دو ماه گذشته بیش از دیگر اعضای کادر فنی نسبت به شرایط بهداشتی در محل تمرینات تیم ها و رفت وآمد به ورزشگاه و هتل ها نگران بود، امروز هم معتقد است باید تا برطرف کامل بیماری کرونا صبر کرد.

فکر می کنید بازی ها به زودی آغاز گردد؟

فکر نمی کنم!

اما در ترکیه تاریخ استارت مسابقات را اعلام کردند.

شاید آن جا از بین رفته ولی من دیروز هم که اخبار را می دیدم می گفت تعداد مبتلایان رو به افزایش گذاشته و متأسفانه فوتی ها هم همین شرایط را داشتند. با این حساب قطعاً نمی توان حرفی زد.

در چه صورتی حاضر به ادامه رقابت ها هستید؟

ابتدا باید وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا در این باره مجوزهای لازم را صادر نمایند. ما که دکتر نیستیم! باید دید شرایط به چه ترتیبی پیش می رود. حتماً اگر لیگ را بتوان با رعایت همه اصول بهداشتی برگزار کرد چراکه نه؟ البته باید تضمین بدهند.

چه تضمینی؟

اینکه مسئله ای برای کسی به وجود نیاید. اگر خدای نکرده بازیکنی کرونا بگیرد بقیه هم می گیرند و آن وقت دیگر نمی توان شرایط را کنترل کرد. اگر چنین تضمینی هست ما آماده ایم ولی در غیر این صورت اصلاً امکان پذیر نیست.

با این شرایط می توان لیگ را نیمه کاره رها کرد؟

چرا نمی گردد؟ هر زمان کرونا رفت ادامه اش را برگزار می کنیم.

ولی بعضی معتقدند باید قهرمان را معرفی نمایند که در این صورت پرسپولیس مستحق آن است.

چه کسی گفته است؟ این اصلاً معنی و مفهومی ندارد که بدون رقابت تیمی را قهرمان نمایند. این چند امتیاز که چیزی نیست. بارها در لیگ برتر و یا قبل از آن در لیگ آزادگان تیم هایی بودند که لیگ را خوب آغاز کردند ولی در یک سوم پایانی مسابقات به قدری بد نتیجه گرفتند که حتی سهمیه آسیایی هم نگرفتند. پارس جنوبی جم یا همین استقلال در لیگ های قبلی بودند. سالی که استقلال با 9 امتیاز اختلاف در صدر بود را به یاد داریم (لیگ یازدهم) ولی در هفته های پایانی جام را به سپاهان داد! قطعاً قانون نباید چنین اجازه ای را به تیمی بدهد که بدون مسابقه قهرمان گردد.

اوضاع اقتصادی این روزهای استقلال هم سوژه همه رسانه هاست؟

این مسائل از اول در استقلال بوده و چیز تازه ای نیست. ضمن اینکه متأسفانه عده ای بی دلیل و شاید با نیت در این باره موضع گیری می نمایند. قطعاً موضوعات خانوادگی درون خانواده حل می گردد و هیچ کس نمی تواند ادعا کند درون خانواده اش مشکل وجود ندارد. کادر مدیریتی جدید شبانه روز در کوشش است تا کارش را با بهترین شکل ممکن انجام دهد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1220

به "مربی استقلال: تضمین بدهند کرونا رفته، بازی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی استقلال: تضمین بدهند کرونا رفته، بازی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید