سلامتی و پزشکی

مربی استقلال: تضمین بدهند کرونا رفته، بازی می کنیم

ابتدا باید وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا در این باره مجوزهای لازم را صادر نمایند. ما که دکتر نیستیم! باید دید شرایط به چه ترتیبی پیش می رود. حتماً اگر لیگ را بتوان با رعایت همه اصول بهداشتی برگزار کرد چراکه نه؟ البته باید تضمین بدهند.

16 تیر 1399

گوگل الگوریتم اصلی برای جستجو را به روزرسانی می کند

گوگل الگوریتم اصلی خود برای جستجو را به روزرسانی می کند تا نتایج بهتری را نمایش دهد.

13 تیر 1399

جنجال لاشه ها ، از کشتار بیرحمانه کوسه ها در خلیج فارس تا لاشه عجیب در خرم ناز

روزهای اخیر، انتشار تصاویر کشتار بی رحمانه کوسه های سرچکشی در حاشیه خلیج فارس موجب ناراحتی و نگرانی دوستداران طبیعیت شد و از سوی دیگر انتشار تصویر لاشه یک موجود ناشناخته و عجیب و نادر در استان کهگیلویه و بویراحمد موجب تعجب مخاطبان شد.

12 تیر 1399

روسیه: رای آمریکا در سازمان بهداشت جهانی لغو خواهد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، الکساندر پانکین، معاون وزیر امور خارجه روسیه در واکنش به قطع یاری های اقتصادی آمریکا به سازمان بهداشت جهانی گفته است که قطع این یاری ها آسیب جدی به این سازمان وارد نخواهد کرد.

12 تیر 1399

تولید و تجاری سازی دستگاه الکتروریسی نانوالیاف

محققان دانشگاه صنعتی اصفهان، با طراحی، ساخت و تجاری سازی دستگاه صنعتی الکتروریسی نانو الیاف، روزانه بیش از 15 هزار ماسک تولید می کنند.

11 تیر 1399

شرکت دارویی سوئیس مجوز کاربرد تست پادتن ویروس کرونا دریافت کرد

شرکت داروسازی روشه سوئیس اعلام کرد که مجوز اضطراری سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را برای کاربرد تست تشخیص پادتن در بدن افراد مبتلا به ویروس کرونا، دریافت کرده است.

11 تیر 1399

خبرنگاران طرح جهانی مبارزه با کرونا در غیاب آمریکا کلید خورد

تهران- خبرنگاران- رهبران دنیا در غیاب آمریکا، از طرح ابتکاری سازمان دنیای بهداشت برای مبارزه با کرونا حمایت نموده و متعهد شدند تا کوشش ها برای تسریع آزمایش ها و یافتن دارو و واکسن این ویروس را افزایش دهند.

7 تیر 1399

راهنمای سفر به هوشی مین،ویتنام

راهنمای سفر به هوشی مین،ویتنامدر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره راهنمای سفر به هوشی مین،ویتنام ،سخن خواهیم گفت.

5 تیر 1399

خبرنگاران بسته های غذایی بین زنان باردار و بچه ها دیری توزیع شد

بوشهر - خبرنگاران - معاون شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: 373 بسته غذایی بین زنان باردار و بچه ها دارای سوءتغذیه و نیازمند این شهرستان توزیع شد.

4 تیر 1399

مینو محرز: داروی کرونا تا 3 ماه آینده به بازار می آید

مینو محرز اظهار کرد: داروی رم دسیویر یک داروی ضد ویروس و فراوری یک شرکت آمریکایی است و در زمان شیوع بیماری کووید 19 در چین هم در درمان بیماران موثر بود. این دارو اکنون در اروپا و آمریکا تحت یک کارآزمایی وسیع برای درمان این بیماری است و نتیجه آن فوق العاده...

31 خرداد 1399

هر آنچه در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی باید بدانید؛ از پاک کردن تاتو در خانه تا استتار کردن تاتو ها

احتمالاً تجربه تاتو برای کسانی که برای اولین بار اقدام به چنین کاری می نمایند بسیار هیجان انگیز باشد و تا مدت ها از داشتن چنین نقشی بر بدن خود خشنود باشند، اما کسانی که این تجربه را دارند می دانند که این حس همیشگی نیست و پس از مدتی فرد از این نقش خسته و...

29 خرداد 1399

شرایط تحصیل در کبک

تحصیل در کبکشهر مونترال در این استان با بالاترین سرانه جمعیت دانشجویی نسبت به هر یک از شهرهای دیگر کانادا به فرایند جذب دانشجویان بین المللی ادامه می دهد.

29 خرداد 1399

چهارمین نامه عجیب کیم به رئیس جمهور آفریقا ارسال شد

در حالی که شایعات پیرامون شرایط سلامتی کیم جونگ اون رهبر کره شمالی وارد هفدهمین روز خود شده است رسانه های رسمی این کشور امروز سه شنبه نیز همانند روزهای گذشته نامه ای منتسب به وی منتشر کردند تا بگویند کیم زنده است و در حال اداره امور مملکت.

27 خرداد 1399

موزه ای به خوشمزگی شکلات در شهر کوتا دامانسارا مالزی!

موزه شکلات فیدانی در مالزی | Chocolate Museum by Fidaniانگیزه پنهان خیلی از کسانی که علاقه مند به سفر و گردشگری در مناطق مختلف هستند این است که، در مناطق مختلف یک شکم گردی مهیج و فوق العاده در بین خوراکی های مختلف مقصد خود داشته باشند. این که مقصد کجا باشد هم زیاد...

26 خرداد 1399

حواشی بازگشت دانشجویان ایرانی از خارج کشور ، بعضی حاضر به تست و قرنطینه نمی شوند

بسیاری از دانشجویان ایرانی به دنبال شیوع کرونا خواهان بازگشت به کشور هستند، اما بعضی حاضر به تست یا قرنطینه در ایران نمی شوند.

25 خرداد 1399

فیلم مستند؛ سنگر اصلی برای ضبط مبارزه با ویروس ناخوانده، مستندسازی در روزهای شیوع کرونا هم تعطیل نمی گردد

مستندسازان در ژانرهای مختلف به ویژه ژانرهای اجتماعی و علمی هر یک از زاویه نگاه خود می توانند حضور اقشار مختلف مردم و شیوه مبارزه با این بیماری را به تصویر بکشند.

23 خرداد 1399

والدین پیش ثبت نام مدارس غیردولتی را انجام دهند، شهریه آموزشی به خانواده ها برنمی گردد

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی گفت: با توجه به شرایط بیماری کرونا در کشور و این که تعیین نیست تا مهرماه چه اتفاقاتی رخ می دهد توصیه می شود خانواده ها پیس ثبت نام ها را انجام دهند.

21 خرداد 1399

تکذیب ادعاهای عجیب در خصوص شرایط زندان شهرری

تکذی زندان شهرریحشمت اله حیات الغیب با بیان اینکه تعداد کل زندانیان ندامتگاه شهرری بسیار کمتر از حتی نصف تعداد عنوان شده است به انجام اقدامات بهداشتی و درمانی در این زندان فراتر از پروتکل های بهداشتی اشاره نمود.

21 خرداد 1399

موسوی اقدام آمریکا در تعلیق بودجه سازمان جهانی بهداشت را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام آمریکا در تعلیق بودجه سازمان جهانی بهداشت را محکوم کرد و جنایت علیه بشریت خواند.

20 خرداد 1399

فرماندار نیویورک: با هرگونه دستور ترامپ برای بازگشایی مخالفت خواهم کرد

فرماندار نیویورک با هرگونه دستور رئیس جمهور آمریکا برای بازگشایی فعالیت های اقتصادی و تجاری در این ایالت مخالفت کرده است.

18 خرداد 1399
تعداد: (197)