نیما نکیسا: منتقدان از من فوتبالی تر و تحصیلکرده تر کجا پیدا می نمایند؟، عده ای می ترسند جلوی نان خوردن و دلالی های شان گرفته گردد

به گزارش بارازعلی، نیما نکیسا, مسئول کمیته توسعه فوتبال گفت: عده ای می ترسند که جلوی نان خوردن و دلالی های شان گرفته گردد و از اینکه یک فرد با تحصیلات دکتری در سمتی قرار می گیرد می ترسند.

نیما نکیسا: منتقدان از من فوتبالی تر و تحصیلکرده تر کجا پیدا می نمایند؟، عده ای می ترسند جلوی نان خوردن و دلالی های شان گرفته گردد

نیما نکیسا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره مسئولیتش در کمیته توسعه فوتبال پایه فدراسیون فوتبال گفت: کارمان را به طور رسمی از امروز (شنبه) شروع کردیم. یکسری معیارها را از AFC دریافت کردیم که باید آنها را با قابلیت های خودمان در ایران بسنجیم و دسته بندی و اولویت بندی کنیم. پیشنهاداتی را در قالب برنامه به محمدرضا ساکت (دبیرکل فدراسیون) ارائه نموده ایم تا در صورت تائید به اجرا برسانیم. باید در نظام کاری تیم های پایه بازنگری صورت بگیرد و نظام جدیدی ایجاد گردد. در گذشته هرکسی که آمده تلاشش را برای تیم های پایه نموده اما شاید نگاه من در این باره مجزا از آنها باشد. دیگران 4 ماه پیش طرحی داده اند که هنوز تعیین نیست این طرح عملیاتی گردد یا نه، اما من مانند آنها اینقدر شکیبا نیستم و به دنبال این هستم که کار ها با سرعت زیادی انجام گردد.

وی با بیان اینکه قبول مسئولیت در فدراسیون فوتبال برایش سود مالی نخواهد داشت, راجع به انتقاداتی که بعد از انتخابش به عنوان مسئول توسعه فوتبال پایه به فدراسیون فوتبال گردیده بود, توضیح داد: برخی گفتند نیما نکیسا در تیم های پایه چه کاری انجام داده که مسئول گردیده است؟ می خواهم بدانم دیگران در گذشته چه کاری انجام داده اند؟ اگر انتقاد یا حرفی داریم بهتر است به جای اینکه این حرف را در فضای مجازی یا روزنامه ها بزنیم, بیایم در فدراسیون فوتبال و این انتقاد را با رئیس فدراسیون در میان بگذاریم. این درست نیست که تا X و Y سِمت می گیرند, بروید و از او انتقاد کنید. از من فوتبالی تر و تحصیل نموده تر کجا پیدا می کنید؟ مگر از بازیکنان تیم 98 فوتبالی تر وجود دارد؟ شما کجا بودید تا حالا و چه کار هایی انجام داده اید؟ ما ایرانی ها متاسفانه یاد گرفته ایم تا افرادی سِمت می گیرند جلوی پای آنها سنگ بیندازیم. عده ای می ترسند که جلوی نان خوردن و دلالی های شان گرفته گردد. از اینکه یک فرد با تحصیلات دکتری در سمتی قرار می گیرد می ترسیم و می خواهیم که یک آدم نابلد را جایگزین او کنیم تا بتوانیم از کنار این آدم نان بخوریم.

مسئول توسعه فوتبال پایه درباره عملکرد ضعیف تیم نوجوانان در مسابقات قهرمانی آسیا بیان کرد: عملکرد تیم نوجوانان در کمیته فنی و توسعه آنالیز خواهد شد و کمیته ما نمی تواند نظارتی روی این موضوع داشته باشد. کار کمیته توسعه فوتبال مربوط به بازیکنان زیر 13-12 سال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 141

به "نیما نکیسا: منتقدان از من فوتبالی تر و تحصیلکرده تر کجا پیدا می نمایند؟، عده ای می ترسند جلوی نان خوردن و دلالی های شان گرفته گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیما نکیسا: منتقدان از من فوتبالی تر و تحصیلکرده تر کجا پیدا می نمایند؟، عده ای می ترسند جلوی نان خوردن و دلالی های شان گرفته گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید