اخبار سیاسی

اجرای زنده برای تماشاگر ، فوتبال و تئاتر چگونه به هم نزدیک می شوند؟

شاید میدان فوتبال یکی از راحت ترین صحنه هایی باشد که بتواند بسیاری از میزانسن های پیچیده را در خود حل وفصل کند و به اجرا ساختاری منسجم و قابل تماشا بدهد.

6 آذر 1401

آنالیز موضوعات کلان استانی در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی

استاندار خراسان جنوبی گفت: در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی باید موضوعات کلان استان مورد آنالیز قرار گیرد تا شاهد حل و فصل آن باشیم.

28 آبان 1401

تصمیم نو وزارت اقتصاد برای خرید نان

محمد جلال، مشاور وزیر اقتصاد با اشاره به حذف ارز ترجیحی اظهار کرد: از همان ابتدا راهبرد دولت در برنامه مدیریت هوشمند یارانه نان، بر یک اصل بسیار مهم متکی بود بود و آن اینکه قیمت نان با حذف ارز ترجیحی برای مردم هیچ تغییری نکند. تا به امروز هم عدم تغییر قیمت...

11 آبان 1401

بازار سیاه فروش وام های ازدواج و فرزندآوری در فضای مجازی ، ضامن نباشد، بانک ها وام نمی دهند ، کدام استان ها بیشترین وام ازدواج را گرفتند؟

یکی از چالش های اساسی که همیشه پیش روی جوانان برای دریافت وام ازدواج واقع شده است، مانع همیشگی ضمانت است. موضوعی که خیلی از آنها را به سمت و سوی بازار سیاه خرید و فروش وام های ازدواج و فرزندآوری می کشاند.

8 آبان 1401

بیستمین کنگره ملی حزب کمونیست چین (تور چین ارزان)

بیستمین کنگره ملی حزب کمونیست چین در پکن به عنوان یکی از بزرگ ترین رویداد های سیاسی این کشور و نیز یکی از مهم ترین رویداد های دنیا، در پکن شروع شده و قرار است در این کنگره تصمیمات مهمی برای ادامه روند توسعه چین اتخاذ گردد.

26 مهر 1401

پلتفرم افزونه تازه گوگل کروم در سال 2023 از راه می رسد

اینطور که به نظر می رسد، گوگل میخواهد در سال 2023 از پلتفرم افزونه نو خود برای مرورگر کروم رونمایی کند. پلتفرمی تحت عنوان Manifest V3 که قرار است جانشین Manifest V2 گردد.

11 مهر 1401

انجام عملیات اجرایی 33 هزار واحد مسکن ملی در استان کرمانشاه

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه عملیات اجرایی 33 هزار واحد مسکن ملی در استان 19 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت : در کمتر از 6 ماه پیشرفت فیزیکی را از سه درصد به 19 درصد رساندیم که حاصل کوشش مجموعه مدیران استان بخصوص استاندار ساعی و کوشا...

7 مهر 1401

آلمان: اروپا آماده معین سقف قیمت برای گاز روسیه نیست (تور روسیه ارزان)

صدراعظم آلمان از نبود برنامه در اتحادیه اروپا برای معین سقف قیمت برای گاز وارداتی از روسیه اطلاع داد.

21 شهریور 1401

لایحه ای که گره از مسائل آتش نشانان کرج باز می کند

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: نام آتش نشانان باتلاش، ایثار و گمنامی رقم خورده و علی رغم از جان گذشتگی هایی که در زمان حادثه و برای نجات جان شهروندان انجام می دهند، آن طور که باید و شاید دیده نمی شوند.

4 شهریور 1401

کیارستمی تا آن مقدار که در جهان معروف شد فیلمساز برجسته ای نبود؛ جری لوئیس و آلفرد هیچکاک هم نبودند

بنیان گذار سبک موج نو در شعر معاصر ایران گفت: کیارستمی تا آن میزان که در جهان معروف شد فیلمساز برجسته ای نبود، فرانسوی ها او را برجسته کردند همچنان که زمانی جری لوئیس (کمدین و کارگردان آمریکایی) برایشان برجسته بود و زمانی آلفرد هیچکاک (کارگردان آمریکایی)...

31 مرداد 1401

تور ایتالیا ارزان: خشکسالی و جیره بندی آب ایتالیا

ایتالیا در بحبوحه افزایش دما و کمبود شدید بارندگی از خشکسالی شدید رنج می برد. از آنجایی که دولت تدابیر اضطراری را اتخاذ می نماید این موضوع چه معنایی برای بازدیدکنندگان از آن کشور خواهد داشت؟

29 تیر 1401

بنزین سال آینده گران می گردد؟

مالک شریعتی نیاسر با اشاره به آنالیز لایحه بودجه سال 1401 در مجلس، اضافه کرد: قیمت بنزین در لایحه بودجه سال آینده به قیمت سال جاری پیشنهاد شده است از همین رو بنزین سهمیه ای یک هزارو 500 تومان و بنزین آزاد نیز 3 هزار تومان خواهد بود.

21 تیر 1401

تور ارزان قطر: کارشناسان ایرانی صنایع دستی قطر را احیا می نمایند

ایرنا/ براساس سخنان وزیر میراث فرهنگی کشورمان، کارشناسان ایرانی صنایع دستی قطر را احیا می نمایند.

14 تیر 1401

حاکم دیوانه منصوب ریاض هم مورد استقبال شورای امنیت است

به گزارش خبرنگاران، عبدالملک العجری عضو هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن امروز پنجشنبه با انتشار توییتی به بیانیه شورای امنیت سازمان ملل در جلسه روز گذشته و استقبال آن از تشکیل شورای ریاستی یمن واکنش نشان داد.

25 خرداد 1401

حضور سرزده رئیسی با این همه دوربین و عکاس و دم و دستگاه؟

جمهوری اسلامی نوشت: دیروز تلویزیون اعلام نمود رئیس جمهور رئیسی بدون اطلاع قبلی ایران خودرو را مورد بازدید قرار داده است. در عین حال، وزیر صمت، دوربین، خبرنگار و مسئولین خودروسازی را هم در خبر نشان داد!

22 خرداد 1401

اعضای هیات رئیسه جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی انتخاب شدند

تهران (پانا) - اعضای شورای مرکزی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در اولین نشست خود، حبیب الله بوربور را به عنوان دبیرکل این جمعیت و نیز محمدعلی شایسته نیا را به عنوان قائم مقام دبیر کل به مدت چهار سال انتخاب کردند.

7 خرداد 1401

تور ارزان کوبا: افزایش شناخت تجار ایران و کوبا از ظرفیت های متقابل، پیش احتیاج توسعه روابط است

دبورا ریواز ساودرا معاون وزیر بازرگانی و امور خارجه کوبا که در رأس یک هیات تجاری از این کشور به ایران سفر نموده است در جلسه ای با سرپرست معاونت بین الملل اتاق ایران و جمعی از فعالان مالی ایرانی حاضر شد تا دو طرف ظرفیت های بیشتر همکاری مالی ایران و کوبا...

6 خرداد 1401

تور برزیل: قاضی برزیلی اپل را به خاطر قرار ندادن شارژر در جعبه آیفون، 1000 دلار جریمه کرد

با اعلام رأی قاضی، اپل باید به علت قرار ندادن شارژر درون جعبه آیفون به یکی از کاربران خود در برزیل 1000 دلار جریمه بپردازد.

5 خرداد 1401

همایش تجاری ایران، کوبا دوشنبه 26 اردیبهشت برگزار می شود

هم زمان با برگزاری کمیسیون مشترک مالی ایران و کوبا در تهران و سفر یک هیأت تجاری از این کشور به ایران، معاونت امور بین الملل اتاق ایران در نظر دارد یک همایش تجاری با حضور غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، کابریساس معاون نخست وزیر کوبا و بعلاوه جمعی از شرکت...

3 خرداد 1401

درخواست های ایران از نمایشگاه اسپانیا

ایران برای حضور در نمایشگاه بعدی اسپانیا اعلام آمادگی کرد و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نیز از مدیر اجرایی فیتور درخواست کرد محل در شأنی را برای ایران در نمایشگاه های آینده درنظر بگیرد.

18 اردیبهشت 1401
تعداد: (558)