کاهش سرفاصله حرکت قطارهای خط 3 متروی تهران

به گزارش بارازعلی، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارهای خط 3متروی تهران در راستای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

کاهش سرفاصله حرکت قطارهای خط 3 متروی تهران

به گزارش بارازعلی، فرنوش نوبخت گفت: برای افزایش رفاه حال شهروندان و کاهش تعداد مسافران در هنگام استفاده از مترو تهران از روز سه شنبه 30اردیبهشت ماه 99 سرفاصله حرکت قطارها در خط 3 مترو تهران از هفت دقیقه به شش دقیقه کاهش یافت.

وی افزود: با کاهش یک دقیقه ای در سرفاصله حرکت قطارهای خط 3 توانستیم گام جدیدی را در کاهش سرفاصله حرکت قطارها برداریم.

نوبخت در ادامه با بیان اینکه مترو تهران به علت شیوع ویروس کرونا با کاهش مسافر همراه شد، توضیح داد: در شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه برای هر چه بهتر اجرایی شدن طرح فاصله گذاری اجتماعی پیش از این سرفاصله حرکت قطارها در خط 3 نیز با بکار گیری تمام ظرفیت کاهش دادیم وبا تلاش های فراوان این بار توانستیم سرفاصله حرکت قطارهای خط 3را از هفت دقیقه به شش دقیقه کاهش دهیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران؛ وی با اشاره به اینکه کاهش سرفاصله حرکت قطارها در شرایط فعلی کار بسیار سختی است افزود: امیدواریم با این کار شاهد کم شدن ازدحام جمعیت در ایستگاه خط سه متروی تهران باشیم.

لازم به توضیح است در حال حاضر سرفاصله خرکت قطارها در خطوط 1و 4 سه و نیم دقیقه است و در خط دو از سه و نیم دقیقه به سه دقیقه کاهش یافته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1238

به "کاهش سرفاصله حرکت قطارهای خط 3 متروی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش سرفاصله حرکت قطارهای خط 3 متروی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید