گوگل الگوریتم اصلی برای جستجو را به روزرسانی می کند

به گزارش بارازعلی، گوگل الگوریتم اصلی خود برای جستجو را به روزرسانی می کند تا نتایج بهتری را نمایش دهد.

گوگل الگوریتم اصلی برای جستجو را به روزرسانی می کند

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران از گجتس نو، گوگل گفت برای بهبود نتایج نهایی، الگوریتم اصلی جدیدی را برای جستجو ایجاد می کند.

گوگل با این به روزرسانی درنظر دارد تا کیفیت نتایج نهایی جستجو را بهبود بخشد. این دومین به روزرسانی گوگل در این بخش است که امسال اتفاق می افتد و معمولاً دوهفته طول می کشد تا به طور کامل اجرا شود.

گوگل گفت که در سال چندین بار سیستم ها و الگوریتم های جستجوی خود را به روزرسانی می کند تا برای مردم مطالب مرتبط و معتبری را ارائه کند. این به روزرسانی عمدتاً مربوط به بهبود سیستم گوگل برای خواندن و ارزیابی کیفیت کلی محتوای یک وب سایت است.

به روزرسانی های اصلی به منظور ایجاد اثرات قابل توجه در نتایج جستجو در همه کشورها و به تمام زبان ها طراحی شده اند. وقتی یک به روزرسانی اصلی ایجاد می شود، سایت ها به ناچار متوجه کاهش یا افزایش رتبه های جستجو می شوند. تغییرات در رتبه بندی جستجو به طورکلی بازتابی از اهمیت محتوا است؛ به این معنا که اگر محتوا از آخرین به روزرسانی ارتباطی کسب کرده باشد، در رتبه بندی ها بالاتر می رود و برعکس.

این اولین آپدیت اصلی گوگل از زمان شیوع ویروس کرونا است. از زمان اعلام ویروس کرونا به عنوان بیماری همه گیر، جهان به سرعت تغییر کرد و با تغییرهای چشمگیری در رفتار جستجوی کاربران همراه شد.

4112/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1214

به "گوگل الگوریتم اصلی برای جستجو را به روزرسانی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل الگوریتم اصلی برای جستجو را به روزرسانی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید