اولین جشنواره غیرحضوری ورزش های همگانی در دانشگاه های خراسان رضوی برگزار می گردد

به گزارش بارازعلی، همزمان با شروع هفته تربیت بدنی، اولین جشنواره غیرحضوری ورزش های همگانی به همت هیات ورزش های دانشگاهی خراسان رضوی برگزار می گردد.

اولین جشنواره غیرحضوری ورزش های همگانی در دانشگاه های خراسان رضوی برگزار می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، همزمان با شروع هفته تربیت بدنی، اولین جشنواره غیرحضوری ورزش های همگانی به همت هیات ورزش های دانشگاهی خراسان رضوی برگزار می گردد.

این جشنواره در دو بخش دانشجویان و کارکنان و استادان دانشگاه ها برگزار می گردد و شرکت نمایندگان در قسمت های خواهران یا برادران می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند در رشته های ورزشی پرتاب پنالتی بستکتبال، دارت، روپایی، دراز و نشست، پنجه بالای سر در حالت نشسته شرکت نمایند.

داوطلبان می توانند برای شرکت در این جشنواره و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه شرکت در آن، نام و نام خانوادگی، نام دانشگاه و شماره دانشجویی خود را به شماره 09034727780 ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1477

به "اولین جشنواره غیرحضوری ورزش های همگانی در دانشگاه های خراسان رضوی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین جشنواره غیرحضوری ورزش های همگانی در دانشگاه های خراسان رضوی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید