این پسر در 9 سالگی پدر شد

به گزارش بارازعلی، داستان پدران کوچک، موضوع تازه ای نیست. از گذشته های دور وجود داشته و در عصر نو هم هنوز نشانه هایش پیدا می گردد.

این پسر در 9 سالگی پدر شد

به گزارش خبرنگاران، این ها فقط چند نمونه از کم سن وسال ترین بچه ها جهان هستند که خودشان پدر شده اند.

پدر 9 ساله چینی

با وجود قوانین سرسختانه ای که برای کنترل جمعیت در چین وجود دارد، مردم این کشور همچنان به برخی از آداب و رسوم شان درباره فرزندآوری پایبند هستند. برای همین هم هست که بعد از گذشت این همه سال و با وجود تمام مجازات های سخت گیرانه، بنابر برخی آداب و رسوم عجیب چینی، بچه ها شان را زن و شوهر اعلام می نمایند. برخی چینی ها اعتقاد دارند، کودک وقتی به سن 10 سالگی رسید، باید ازدواج کند. این رسم عجیب از گذشته های دور وجود داشته و هنوز هم کم وبیش اجرا می شود.

این ماجرای عجیب که باعث شکستن رکورد عجیب چینی ها شد، به سال 1910 میلادی یعنی به زمانی بیشتر از 100 سال پیش برمی شود. در آن موقع پسری 9 ساله با یک دختر 8 ساله ازدواج کرد و همان سال هم صاحب فرزند شدند. درباره این خانواده و نام پدر و مادر جوان اطلاع چندانی در دست نیست فقط می دانیم که آنها تا چند سال بعد صاحب 4 فرزند شده بودند.

کوچکترین پدر در انگلستان

چند سال پیش بود که پدر شدن پسر 14 ساله انگلیسی سروصدای زیادی به پا کرد و حالا بعد از چند سال، این اتفاق برای دختر 15 ساله این پدر جوان هم افتاده است.

این دختر کوچک و ریزنقش انگلیسی با به جهان آوردن اولین فرزندش کاری نموده تا پدرش عنوان جوان ترین پدربزرگ شناخته شده جهان را به دست بیاورد. او می گوید که سعی نموده، هرچه ضروری است انجام دهد تا بچه هایش اشتباه او را تکرار ننمایند.

عشاق 13 ساله انگلیسی

عشق پسر 13 ساله و همکلاسی 12ساله اش در انگلستان باعث شد آنها خیلی زود با هم ازدواج نمایند، آنها که توانسته اند عنوان جوان ترین پدر و مادرهای انگلیسی را به دست آورند برای اولین بار همدیگر را در دبستان دیدار کردند و تصمیم به ازدواج با هم گرفتند. نزدیکان این زوج کوچک می گویند که آنها علاقه بسیار زیادی به هم دارند و اکنون فرزندشان را با یاری مادرانشان بزرگ می نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1402 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2467

به "این پسر در 9 سالگی پدر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این پسر در 9 سالگی پدر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید