فاصله 2 رقمی بایدن از ترامپ در بیشتر نظرسنجی های آمریکا

به گزارش بارازعلی، نظرسنجی های اجرا شده از سوی اغلب رسانه ها و مراکز افکارسنجی ایالات متحده درباره نامزد های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از فاصله دو رقمی بایدن از ترامپ حکایت دارند.

فاصله 2 رقمی بایدن از ترامپ در بیشتر نظرسنجی های آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از ریل کلییر پالیتیکز، بر اساس نتایج جدیدترین نظرسنجی های انتخاباتی آمریکا، اختلاف کلی جو بایدن نامزد حزب دموکرات از دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه به 9.7 درصد رسیده، اما این عدد در نظرسنجی های رسانه های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد.

بر همین اساس در نظرسنجی فاکس نیوز فاصله بایدن از ترامپ 10 درصد است. در نظرسنجی اکونومیست و موسسه یوگاو این فاصله 9 درصد است.

نظرسنجی مشترک رویتر و موسسه Ipsos فاصله بایدن از ترامپ را 12 درصد نشان می دهد. در نظرسنجی سی ان بی سی و موسسه چنج ریسرچ فاصله بایدن از ترامپ 10 درصد است.

فاصله بایدن از ترامپ در نظرسنجی موسسه راسموسن 12 درصد است. در نظرسنجی موسسه RMG فاصله بایدن از ترامپ به 8 درصد رسیده است.

در نظرسنجی موسسه SurveyUSA نیز بایدن با احتساب 10 امتیاز مثبت جلوتر از ترامپ است.

در نظرسنجی سی ان ان فاصله بایدن از ترامپ 16 درصد است. در نظرسنجی مشترک موسسه های IBD و TIPP فاصله بایدن از ترامپ فقط 3 درصد است.

نظرسنجی هیل و موسسه هریس ایکس نیز نشان می دهد فاصله بایدن از ترامپ 7 درصد است و در نهایت نظرسنجی ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال نیز فاصله بایدن از ترامپ را 14 درصد نشان می دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1476

به "فاصله 2 رقمی بایدن از ترامپ در بیشتر نظرسنجی های آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاصله 2 رقمی بایدن از ترامپ در بیشتر نظرسنجی های آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید