اطلاعیه درخصوص دُز دوم سینوفارم برای پزشکانی که پیامک دریافت نکرده اند

به گزارش بارازعلی، تهران (پانا) - اگر احیانا فردی از اعضای سازمان وجود دارد که واکسن سینوفارم دوز اول را به وسیله سازمان در ماه های اخیر دریافت نموده و دوز دوم را دریافت ننموده است و هنوز پیامک دریافت ننموده است اطلاعات خود را به شماره 09128349476 واتس اپ کند.

اطلاعیه درخصوص دُز دوم سینوفارم برای پزشکانی که پیامک دریافت نکرده اند

به گزارش نظام پزشکی، به این وسیله به اطلاع کلیه اعضا سازمان می رساند برای اکثریت قریب به یقین اعضای سازمان که به وسیله سازمان نظام پزشکی دوز اول واکسن سینوفارم خود را دریافت نموده اند برای دریافت دوز دوم پیغامک محل و زمان ارسال شده است. اگر احیانا فردی از اعضای سازمان وجود دارد که واکسن سینوفارم دوز اول را به وسیله سازمان در ماه های اخیر دریافت نموده و دوز دوم را دریافت ننموده است و تا به امروز پیغامک دریافت ننموده است مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و کد ملی و شماره نظام پزشکی خود را تا ساعت 12 امشب 9 تیرماه 1400 به شماره 09128349476 واتس اپ کند.

با توجه به اینکه بسیاری از افرادی که پیغامک دریافت نموده اند، گروهی از افرادی که واکسن های دیگر دریافت نموده اند و افرادی که به وسیله مراکز بهداشت یا دانشگاه ها واکسن دریافت نموده اند هم اقدام به ارسال پیغام به این شماره واتس اپ نموده اند از همه درخواست می گردد فقط در صورت داشتن شرایط فوق الذکر و دریافت نکردن پیغامک مشخصات خود را واتس اپ نمایند.

طبیعی است که افرادی که در گروه های دیگری جای دارند و واکسن دریافت ننموده اند در صورت ارسال پیغام به این شماره واتس اپ هم فرایند رسیدگی به جاماندگان دوز دوم سینوفارم را مختل می نمایند و هم در فرایند ثبت اطلاعات خود ایجاد مشکل می نمایند و قطعا در آینده از این باب متضرر خواهند شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1975

به "اطلاعیه درخصوص دُز دوم سینوفارم برای پزشکانی که پیامک دریافت نکرده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه درخصوص دُز دوم سینوفارم برای پزشکانی که پیامک دریافت نکرده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید