برکناری شهردار به دلیل شرکت در مراسم ترحیم

به گزارش بارازعلی، معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: سرپرست شهرداری الیگودرز به دلیل برگزاری و شرکت در مراسم ترحیم یکی از بستگانش عزل شد.

برکناری شهردار به دلیل شرکت در مراسم ترحیم

محمود ثمینی در گفت وگو با تسنیم با اشاره به علت لغو حکم سرپرست شهرداری شهرستان الیگودرز گفت: سرپرست شهرداری الیگودرز به خلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا مبنی بر عدم شرکت در تجمع ها و برگزاری مراسم های عزا متأسفانه با برگزاری و شرکت در مراسم عزاداری یکی از بستگانش مصوبات را نقض کرد.

وی اضافه نمود: با توجه به گزارش های رسیده مبنی بر برگزاری مراسم عزا و ایجاد تجمع توسط سرپرست شهرداری الیگودرز، پس ازبررسی های صورت گرفته دستور عزل سرپرست شهرداری الیگودرز صادر شد و سایر اقدامات قانونی دیگر در این رابطه انجام می گردد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان مطرح نمود: با توجه به مصوبات ستاد مقابله کرونا جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا برگزاری هرگونه مراسم عزا و عروسی ممنوع است و با افرادی که مصوبات را نادیده می گیرند به شدت برخورد و سایر اقدامات قانونی مطابق دستورالعمل ستاد ملی کرونا در این رابطه اجرا می گردد.

وی اعلام کرد: با توجه به اینکه در ابتدای محدودیت ها به مدیران استان عدم شرکت و برگزاری هرگونه تجمع و مراسم ابلاغ شده است به همین دلیل مواردی مبنی بر حضور بعضی مدیران گزارش شده است که تذکرات جدی داده شده که خوشبختانه تکرار نشده است.

ثمینی گفت: با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر عدم برگزاری هرگونه برگزاری و شرکت مدیران استان در مراسم تجمعی ممنوع و به طور یقین براساس مصوبات ملی کرونا با آنها برخورد می گردد و در این رابطه با کسی تعارف نداریم.

وی توضیح داد: امروز سلامتی مردم در اولویت است و مسئولان از جمله کسانی هستند که باید بیشتر از مردم عادی پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا را رعایت نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1567

به "برکناری شهردار به دلیل شرکت در مراسم ترحیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برکناری شهردار به دلیل شرکت در مراسم ترحیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید