اخبار مجلس

خبرنگاران تمبر اختصاصی انتخابات در کاشمر رونمایی شد

مشهد- خبرنگاران- فرماندار کاشمر گفت: همزمان با یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای خبرگان رهبری برای نخستین بار تمبر اختصاصی انتخابات در کاشمر رونمایی شد.

17 فروردین 1399

لایحه درآمدی سال 99 شهرداری بوشهر و سازمان های وابسته تصویب شد

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تعرفه درآمدی (عوارض محلی) سال 1399 شهرداری بندر بوشهر و سازمان های وابسته به آن تصویب شد.

2 فروردین 1399

معاهده معاضدت حقوقی دوجانبه کیفری بین ایران و چین تصویب شد

نمایندگان مجلس معاهده معاضدت حقوقی دوجانبه در موضوعات کیفری بین ایران و چین را تصویب کردند.

2 فروردین 1399

خبرنگاران 10 خانه مسافر در همدان پلمب شد

همدان- خبرنگاران- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: هفته گذشته به یکصد خانه مسافر به دلیل بی توجهی به بخشنامه های کاهش شیوع کرونا، اخطاریه کتبی صادر و 10 باب از این خانه مسافرها نیز پلمب شدند.

1 فروردین 1399

هتل های 3 ستاره و پایین تر از پرداخت مالیات معاف شدند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند: خدمات اقامتی هتل های سه ستاره و پایین تر، مهمانپذیرها و سایر مراکز اقامتی دارای مجوز از وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی یا اتحادیه های ذی ربط از پرداخت عوارض و مالیات معاف می شوند.

27 اسفند 1398

طرح ممنوعیت فراوری سلاح هسته ای اعلام وصول شد

طرح ممنوعیت فراوری، نگهداری و استفاده از سلاح هسته ای، در نشست علنی امروز مجلس اعلام وصول شد.

26 اسفند 1398

درخواست خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز برای برخورد با مسببین

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست خانواده شهدا حادثه تروریستی اهواز برای برخورد با مسببین این حادثه گفت که کمیسیون برای پیگیری درخواست این خانواده های معظم شهدا متعهد شد.

25 اسفند 1398

حل مشکل صدها تولیدگر در دست وزیر اقتصاد ، علیزاده: سازمان مالیات تنها موظف به اجرای قانون است

معاون فنی و حقوقی سازمان امور مالیاتی گفت: ما تنها موظف به اجرای قانون هستیم، اگر هیئت دولت آیین نامه را اصلاح و از 120 کیلومتر هوایی به زمینی تبدیل کند مشکل شهرک های صنعتی حل می گردد.

24 اسفند 1398

فرماندار زرندیه: اعتبارات آموزش و پرورش جوابگوی نیازها نیست

خبرنگاران/مرکزی فرماندار زرندیه گفت: اعتبارات آموزش و پرورش جوابگوی نیازها برای اجرای طرح های آموزشی نیست.

17 اسفند 1398

شهردار :گردشگری باید اولین راستا درآمدزایی و اشتغال شیراز باشد

خبرنگاران/فارس شهردار شیراز معتقد است که با توجه به ظرفیت های موجود، گردشگری باید اولین جهت و محور درآمدزایی و اشتغال در شیراز باشد.

14 اسفند 1398

سه جهت حل بحران لیبی؛ کنفرانس برلین کمکی می نماید؟

دوازده کشور از جمله پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل با مشارکت چهار سازمان بین المللی و طرف های درگیر در لیبی، امروز(یکشنبه) در برلین گردهم می آیند تا راه حلی برای خاتمه دادن به جنگ در لیبی پیدا نمایند.

11 اسفند 1398

اجرایی شدن تبصره 19 بودجه سال 1399؛ واگذاری طرح های نیمه تمام

هفدهم آذرماه بود که لایحه بودجه سال 1399 به عنوان سند دخل و خرج از سوی رئیس جمهوری تقدیم مجلس شد؛ رقم کل این لایحه با رشد 14 درصدی نسبت به بودجه سال 98، به 1988 هزار میلیارد تومان رسیده است. همچنین بودجه عمومی دولت در سال آینده بالغ بر 563 هزار میلیارد تومان است...

4 اسفند 1398

قوانینی که در تزاحم با اصلاح نظام بانکی است باید لغو شوند

رئیس مرکز پژوهش های مجلس گفت: تمام قوانینی که در تزاحم با اصلاح نظام بانکی هستند باید لغو شوند.

14 بهمن 1398

بررسی باغ بودن یا نبودن 2 پلاک ثبتی

اعضای شورای شهر تهران باغ بودن یا نبودن 2 پلاک ثبتی را بررسی کردند.

11 بهمن 1398

شرایط بودجه فناوری در لایحه 99، رشد بودجه پارک های علم و فناوری

مهدی کشمیری در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره شرایط بودجه حوزه فناوری در لایحه بودجه 99 گفت: همه بودجه فناوری و نوآوری مربوط به وزارت علوم نیست و بخشی از آن مربوط به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می گردد. در لایحه بودجه 99 بخشی از بودجه حوزه فناوری و...

5 بهمن 1398

نادلر: شواهد بسیار محکمی علیه ترامپ داریم

رئیس کمیته قضایی کنگره آمریکا خاطرنشان کرد شواهدی که نشان می دهد ترامپ در مساله اوکراین گیت منافع شخصی را بالاتر از منافع ملی و قرار داده خیلی محکم است.

4 بهمن 1398

رایزنان فرهنگی ایران در خارج از کشور برای جذب زائران خارجی فعال شوند

رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: ورود زائران خارجی به کشور مزایای بالای مالی و فرهنگی دارد و رایزن های فرهنگی و سفارتخانه های ایران در خارج از کشور باید برای جذب آن ها فعال شوند.

2 بهمن 1398

یک حدس ، قالیباف رئیس مجلس ؛ لاریجانی رئیس جمهور

شرق نوشت: طبیعی است علی لاریجانی اگر هم قصد جدی برای نامزدی در انتخابات 1400 را داشته باشد، مانند دیگران از هم اکنون دستش را رو نمی کند؛ به ویژه که می داند جریانی در اصولگرایی آماده است تا به هر نحو مانع به ثمررسیدن این تصمیم گردد.

30 دی 1398

نقشه راه تولید محتوای فضای مجازی ترسیم می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورا و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور در یکصدمین جلسه کمیسیون عالی ارتقای تولید محتوای مرکز ملی فضای مجازی گفت: مساله محتوا در فضای مجازی کشور فقط تولید نیست بلکه برخلاف فضای...

3 آذر 1398

چرا اوکراین گیت از رسوایی های دیگر ترامپ متفاوت است؟

پنج دلیل وجود دارد که اوکراین گیت در مقایسه با گزارش رابرت مولر، در خصوص دخالت روسیه در انتخابات 2016 آمریکا، برای ترامپ دردسر بیشتری درست نموده است.

16 آبان 1398
تعداد: (31)