تاج: استادیوم آزادی آماده میزبانی از فینال است، پانصد هزار دلار از فیفا گرفته ایم

به گزارش بارازعلی، رئیس فدراسیون فوتبال از آمادگی استادیوم آزادی برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا اطلاع داد.

تاج: استادیوم آزادی آماده میزبانی از فینال است، پانصد هزار دلار از فیفا گرفته ایم

به گزارش بارازعلی، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در جمع بارازعلی با بیان اینکه از صبح امروز (جمعه) به همراه وزیر ورزش و جوانان در حال بازدید از ورزشگاه آزادی هستند، اظهار کرد: این ورزشگاه به خوبی آماده شده تا فینال لیگ قهرمانان آسیا در آن برگزار گردد. وزیر ورزش هم از صبح در محل حضور دارند تا در صورت مشکل هرگونه مشکل، دستور حل آن را بدهند.

او در پاسخ به این سوال که چرا باید ورزشگاه آزادی صرفا به خاطر لیگ قهرمانان آماده گردد و اینکه چرا قبلا اقداماتی برای بازسازی ورزشگاه صورت نگرفته شده بود، شرح داد: به هر حال این اتفاق اتفاق افتاده است. باید از این قبیل اتفاقات در ایران رخ بدهد تا سایر مسائل ورزشگاه آزادی هم حل گردد تا هیچ مسئله ای برای برگزاری بازی هایی در سطح فینال لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشیم. اتفاق مهم این است که تجهیزات به کار برده شده در ورزشگاه آزادی دائمی است و از این پس بلیت فروشی به صورت الکترونیکی انجام می گردد و صندلی قهرمانی تا همیشه باقی می ماند.

به گزارش بارازعلی، علی رغم اینکه بارازعلی از ساعت 12 در محل آموزشگاه ملی فوتبال حضور دارند، شیخ سلمان ساعت 13:30 دقیقه به این محل می آید و مراسم کلنگ زنی ساخت ساختمان اداری فدراسیون فوتبال برگزار می گردد.

به گزارش بارازعلی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مهدی تاج با اشاره به کار انجام شده در ورزشگاه آزادی گفت: بعد از بازی با السد ما نگران بودیم نتوانیم ورزشگاه را آماده کنیم اما با جلسه هماهنگی که وزیر ورزش و جوانان گذاشت روند کارها تسریع شد و به خوبی پیش رفت.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: تمام موارد درخواستی AFC از جمله بازسازی کامل VVIP و VIP انجام شد. رنگ آمیزی ورزشگاه، درب ورودی و گیت های ورودی کاملا نوسازی شد. قبلا هر 10 ثانیه یک نفر از گیت رد می شد اما الان هر ثانیه دو نفر از گیت عبور می نمایند که اتفاق بسیار مهمی است که 20 سال منتظرش بودیم.

وی اضافه نمود: وضعیت صوت و نور ورزشگاه هم بهبود بسیار خوبی پیدا نموده و صدا و سیما هم با 20 دوربین بازی را پوشش خواهد داد. استیجی هم تدارک دیده شده که برای مراسم قهرمانی نیازی نیست کسی وارد چمن گردد.

بازیکنان برای جشن قهرمانی از یک ورودی وارد و از خروجی تعیین خارج می شوند که امیدواریم قهرمان نماینده ایران باشد. همچنین اتاق داورها، رختکن ها و صندلی گزارشگران صدا و سیما تغییرات مثبتی داشته است.

تاج ادامه داد: سال جاری برای فوتبال ما سال رکورد بود. علاوه بر این که امیدواریم فردا قهرمان شویم سهمیه مسابقات باشگاه های آسیا برای ایران 3+1 شد که خبر بسیار خوبی است. فوتبال ساحلی ما شرایط بسیار خوبی دارد و امیدواریم امروز با پیروزی بر مصر به فینال مسابقات جام بین قاره ای برسیم. برزیل البته حریف سختی است ولی نا امید نیستیم و اختلافمان در این سالها با برزیل کمتر شده است.

رییس فدراسیون فوتبال در سرانجام گفت: امروز همچنین شروع عملیات ساختمانی فدراسیون فوتبال است که زمینش را وزارت ورزش در اختیار ما قرار داد و فکر می کنیم تا 2 سال دیگر به اتمام برسد. تاکنون 500 هزار دلار از فیفا برای این ساختمان گرفته ایم و امروز به دست شیخ سلمان کلنگ این مجموعه به زمین می خورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 177

به "تاج: استادیوم آزادی آماده میزبانی از فینال است، پانصد هزار دلار از فیفا گرفته ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: استادیوم آزادی آماده میزبانی از فینال است، پانصد هزار دلار از فیفا گرفته ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید