تشریح محدودیت های جدی بهشت زهرا در پیک سوم کرونا

به گزارش بارازعلی، تهران (پانا) - مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)به مردم توصیه کرد که تنها برای تدفین بستگان درجه یک به بهشت زهرا مراجعه نمایند. در صورت ادامه مراجعات غیر ضروری درهای بهشت زهرا بسته خواهد شد.

تشریح محدودیت های جدی بهشت زهرا در پیک سوم کرونا

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ جمال سیدی بیشتر بدانید.

به گزارش ایسنا، سعید خال درباره محدودیت های جدید در بهشت زهرا (س)، گفت: با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا درموج سوم و اعلام های رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر افزایش چشمگیر بیماری به لحاظ افزایش تعداد بیماران و فوتی ها، سازمان بهشت زهرا تمهیدات ویژه ای را در نظر گرفته است و از خانواده متوفیان درخواست می گردد که صرفا جهت کار مهم تدفین و به تعداد محدود به بهشت زهرا مراجعه نمایند.

خال گفت: درهای بهشت زهرا صرفا بر روی خانواده های متوفی باز خواهد بود و تنها پذیرای بستگان درجه یک خواهد بود.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به حضور تعداد زیادی از مردم در روزهای تعطیل در بهشت زهرا(س) بیان نمود: خواهش عاجزانه و استدعای من از مردم این است که در تعطیلات پیش رو (پنجشنبه، آدینه و شنبه) به هیچ وجه در بهشت زهرا تردد نداشته باشند. حتی حکم قضایی لازم را گرفته ایم و اگر احتیاج باشد درهای بهشت زهرا را مانند گذشته خواهیم بست.

وی مجددا توصیه کرد که مردم تنها برای کار ضروری تدوین در بهشت زهرا حاضر شوند و این اقدام هم حتما با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام گردد چراکه اکنون شرایط بسیار نگران نماینده است و نظیر این شرایط را تا به امروز نداشته ایم.

بنا براعلام سایت شهر، خال با اشاره به اینکه در صورت همکاری مردم خدمات رسانی مختل نمی گردد، بیان نمود: در حال حاضر شیفت کاری بهشت زهرا دو برابر شده است و امکانات به مقدار دو برابر لازم برای انجام کار تدوین وجود دارد. این پیش بینی ها در سازمان بهشت زهرا اجرا شده و از مردم می خواهیم که همکاری لازم را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1481

به "تشریح محدودیت های جدی بهشت زهرا در پیک سوم کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح محدودیت های جدی بهشت زهرا در پیک سوم کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید