حقوق و مزایای شهرداران افزایش می یابد

به گزارش بارازعلی، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از ابلاغ تصویب نامه هیات دولت در زمینه افزایش حقوق شهرداران و فوق العاده جذب کارکنان شهرداریها به وزارت کشور و سازمان اداری و استخدامی کشور اطلاع داد.

حقوق و مزایای شهرداران افزایش می یابد

به گزارش بارازعلی، مهدی جمالی نژاد در این باره گفت: با توجه به تفاوت قابل توجه حقوق و مزایای شهرداران در مقایسه با مدیران سایر دستگاه های اجرایی، هیات دولت در جلسه 23 بهمن خود با اصلاح جدول موضوع بند (الف) ماده (2) آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران، مصوب 1370.4.1 هیات وزیران موافقت کرد و این موضوع ابلاغ شد.

وی اضافه کرد: به موجب این تصویب نامه و به منظور ایجاد انگیزه و استفاده از خدمات افراد باسابقه و باتجربه در توسعه مدیریت شهری، در شهرهای کوچکتر درصد افزایش جذب شهرداران در درجات پایین تر مورد توجه بیشتر قرار گرفته است.

به گفته جمالی نژاد، موافقت دولت با افزایش30 درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری ها، با تایید وزارت کشور که در جلسه 23 بهمن هیات دولت صورت گرفت نیز ابلاغ شد.

براساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها، جمالی نژاد در ادامه اظهار کرد: اعتبار مورد احتیاج برای افزایش فوق العاده جذب مربوط به این موضوع از محل اعتبارات پیش بینی شده از منابع داخلی شهرداری های مربوط تأمین می گردد و احکام جدید شهرداران و کارکنان شهرداریها از تاریخ اول اسفند 98 و پس از ابلاغ وزیر کشور قابل صدور می باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 13 فروردین 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 984

به "حقوق و مزایای شهرداران افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق و مزایای شهرداران افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید