خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران به حوزه گردشگری تسری پیدا کرد

به گزارش بارازعلی، میراث آریا/ براساس سخنان معاون گردشگری کشور، خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران به حوزه گردشگری تسری پیدا کرد.

خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران به حوزه گردشگری تسری پیدا کرد

کارگاه آموزشی و توجیهی نحوه بهره مندی از ظرفیت های صندوق ضمانت صادرات ایران با عنوان تنظیم قراردادهای اسناد لازم مرتبط با صندوق با حضور علی اصغر شالبافیان، معاون گردشگری کشور و سید امیر برهانی، سرپرست صندوق ضمانت صادرات ایران در سالن آمفی تئاتر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار گردید.

علی اصغر شالبافیان در حاشیه این کارگاه آموزشی گفت: با توجه به مصوبه هیأت وزیران مبنی بر صادراتی قلمداد کردن درآمدهای حاصل از جذب گردشگران ورودی و با پیگیری های مهندس ضرغامی مبنی بر تسری خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران به حوزه گردشگری، این مهم انجام شد.

معاون گردشگری کشور اضافه نمود: خوشبختانه با همکاری وزیر صمت و همراهی صندوق ضمانت صادرات ایران، تمامی خدمات این صندوق به حوزه گردشگری هم تسری پیدا کرد، به همین منظور برای عملیاتی و اجرایی شدن خدمات مختلف صندوق ضمانت صادرات ایران از جمله سرمایه در گردش، تنظیم سرمایه گذاری، نحوه بیمه کردن تورهای گردشگری ورودی، نشست توجیهی آموزشی با حضور دفاتر خدمات مسافرتی فعال در این حوزه و همکاران صندوق ضمانت صادرات ایران و معاونت گردشگری برگزار گردید تا نحوه اجرایی شدن این حمایت ها تعیین گردد.

شالبافیان توضیح داد: در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران نیز صندوق ضمانت صادرات ایران به برگزاری این نشست توجیهی برای سایر علاقمندان به حوزه گردشگری اقدام خواهد نمود.

منبع: همگردی
انتشار: 14 بهمن 1401 بروزرسانی: 14 بهمن 1401 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2428

به "خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران به حوزه گردشگری تسری پیدا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران به حوزه گردشگری تسری پیدا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید