خیرین و نهاد های اجتماعی بهترین بازوی گروه های جهادی در شناسایی مسائل خواهند بود

به گزارش بارازعلی، مسئول مجمع جهادی استان سمنان با اشاره به عدم شناسایی مسائل و ضعف های شهرستان ها گفت: می توان با استفاده از ظرفیت خیرین و نهاد های اجتماعی کار را بهتر جلو برد و این مشکل را حل کرد.

خیرین و نهاد های اجتماعی بهترین بازوی گروه های جهادی در شناسایی مسائل خواهند بود

سیدنبوی، مسئول مجمع جهادی استان سمنان در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه بارازعلی، در خصوص اهداف و ایده آل های گروه های جهادی سمنان در سال 99 گفت: با توجه به شرایطی که در جامعه شاهد آن هستیم بهترین کاری که گروه های جهادی می توانند در سال آینده به آن بپردازند، این است که در ابتدا روحیات خود را با توجه به تنوع گروه های جهادی در استان شناسایی نمایند و به فکر تعامل های سازنده با یکدیگر باشند.

سیدنبوی اضافه کرد: با این تعامل برای مسائل و کاستی هایی که در استان های مختلف دیده می گردد، برنامه ریزی نمایند. باتوجه به موضوعت جامعه انجام کار های فرهنگی اولویت بالاتری برای جهادگران دارد و غافل شدن ما از شعار رهبری در سال 98 موجب کم کاری گروه های جهادی در این عرصه شد. امیدواریم که در سال جدید بتوانیم در حد توان و وسع خود تاثیرگذار باشیم.

این دانشجوی جهادگر به مسائلی که گروه های جهادی با آن روبرو هستند، اشاره نمود و گفت: بزرگترین مسئله ای که در ابتدا جهادی ها را عذاب می دهد ،عدم سوژه یابی و پیدا نکردن انسان های هم عقیده است که بتوانیم با همکاری یکدیگر کار را جلو ببریم. نکته دیگر به عدم شناسایی مسائل و ضعف های شهرستان های مختلف است که شرایط را برای فعالیت هرچه بهتر در آنجا فراهم کنیم. می توان با استفاده از ظرفیت خیرین و نهاد های اجتماعی، کار را بهتر جلو برد و ما انتظار یاری بیشتر داریم.

سیدنبوی در خصوص تاکیدات رهبری در ایجاد خلاقیت در فعالیت های جهادی گفت: در زمینه خلاقیت خیلی ضعیف هستیم و در این خصوص استفاده بهینه ای ننموده ایم. در سال 99 عزم خود را برای استفاده از گنجایش نخبه ها و دانشجویانی که توان ایجاد خلاقیت در این زمینه را دارند، جزم نموده ایم.

مسئول مجمع جهادگران استان سمنان در خصوص حرکت گروه های جهادی حول محور مسئله محوری گفت: یکی از مهمترین مسائلی که به آن پرداخته ایم بحث خانواده است که مسائلی که به تبع آن به وجود می آید را، مورد آنالیز قرار بدهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1099

به "خیرین و نهاد های اجتماعی بهترین بازوی گروه های جهادی در شناسایی مسائل خواهند بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیرین و نهاد های اجتماعی بهترین بازوی گروه های جهادی در شناسایی مسائل خواهند بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید