سانحه سقوط اتوبوس خبرنگاران بار دیگر شرایط ناایمن فعالیت اصحاب رسانه را به تصویر کشید

به گزارش بارازعلی، مجمع نیرو های خط امام (ره) اعلام نمود: ضایعه درگذشت 2 خبرنگار در سانحه سقوط اتوبوس بار دیگر شرایط سخت و ناایمن فعالیت اصحاب رسانه را به تصویر کشید که محصول بی مسئولیتی ها و سوءمدیریت ها و قانون گریزی ها در دستگاه های مربوطه است.

سانحه سقوط اتوبوس خبرنگاران بار دیگر شرایط ناایمن فعالیت اصحاب رسانه را به تصویر کشید

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، مجمع نیرو های خط امام (ره) طی پیغامی حادثه واژگونی اتوبوس و درگذشت 2 خبرنگار حوزه محیط زیست را تسلیت گفت.

متن این پیغام به توضیح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه سقوط اتوبوس حامل خبرنگاران حوزه محیط زیست و درگذشت مظلومانه خانم مهشاد کریمی و خانم ریحانه یاسینی و مجروحیت ده ها تن دیگر از همکاران ایشان، اندوه بزرگی را بر دل ها نشاند.

این ضایعه بار دیگر شرایط سخت و ناایمن فعالیت اصحاب رسانه را به تصویر کشید که محصول بی مسئولیتی ها و سوءمدیریت ها و قانون گریزی ها در دستگاه های مربوطه است.

این تشکل، ضمن همدردی با خانواده های داغدار و عرض تسلیت به جامعۀ رسانه ای، از خداوند متعال برای این دو عزیز از دست رفته، رحمت واسعه و برای مجروحان، شفای عاجل مسئلت داریم.

انتظار می رود دستگاه های مسئول برای التیامِ بخش اندکی از این اندوه و در انجام وظیفه قانونی و اخلاقی خود، ضمن رسیدگی دقیق به علل بروز این حادثه و محاکمه افراد دخیل در آن، برای سرانجام دادن به شرایط سخت فعالیت حرفه ای خبرنگاران و روزنامه نگاران، با همکاری اعضای این صنف، چاره ای عاجل و ثمربخش بیاندیشند.

والسلام

مجمع نیرو های خط امام

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مرداد 1400 بروزرسانی: 5 مرداد 1400 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1954

به "سانحه سقوط اتوبوس خبرنگاران بار دیگر شرایط ناایمن فعالیت اصحاب رسانه را به تصویر کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سانحه سقوط اتوبوس خبرنگاران بار دیگر شرایط ناایمن فعالیت اصحاب رسانه را به تصویر کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید