گردشگری فرصتی برای تقویت برادری ملت هاست

به گزارش بارازعلی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، گردشگری را فرصتی برای تقویت برادری ملت ها عنوان نمود.

گردشگری فرصتی برای تقویت برادری ملت هاست

بهترین تجربه سفر را با سفرهای ادلیا تجربه کنید.

به گزارش بارازعلی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه وان ترکیه توضیح داد: گردشگری نه تنها نشاط آفرین و جذاب برای تمامی گروه های مردمی است بلکه می تواند برادری ملت ها را تقویت کند.

او اضافه نمود: گردشگری فرصتی برای معرفی توانمندی ملت ها در تاریخ، تمدن و فرهنگ است و مناسب ترین فرصت برای تقویت اشتراکات فرهنگی ملت ها است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل با اشاره به جاذبه های متعدد در کشور اضافه نمود: ایران سرشار از جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری و یکی از مقاصد اصلی سفر گردشگران محسوب می گردد.

فلاحی متذکر شد: امنیت حاکم در داخل مرز های این کشور موجب شده تا به اذعان مسئولان در امسال سفر گردشگران خارجی با رشد محسوس همراه باشد.

او با بیان اینکه استان اردبیل نیز یکی از مقاصد اصلی سفر گردشگران محسوب می گردد، ادامه داد: این استان پذیرای گردشگران و فعالان گردشگری کشورها به ویژه کشورهای دوست و همسایه از جمله ترکیه است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل متذکر شد: حضور اردبیل در نمایشگاه گردشگری استان وان نیز به منظور معرفی توانمندی های این استان بوده و به حق اردبیل در هر سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آثار و جاذبه های متعددی دارد.

فلاحی تاکید نمود: به دلیل اشتراکات فرهنگی اردبیل و وان از تمامی فعالان گردشگری و مسئولان مرتبط این استان جهت حضور در اردبیل و اطلاع از جاذبه ها دعوت به عمل می آید.

در این نمایشگاه نشان دوستی از طرف استاندار اردبیل جهت توسعه روابط مالی، اجتماعی و فرهنگی بین دو استان اردبیل و وان به استاندار وان اهدا شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 21 شهریور 1398 بروزرسانی: 21 شهریور 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 411

به "گردشگری فرصتی برای تقویت برادری ملت هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگری فرصتی برای تقویت برادری ملت هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید