یک نماینده خطاب به رئیسی: به شما گزارش غلط می دهند

به گزارش بارازعلی، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از اعضای دولت به رئیس جمهور گزارش غلط می دهند. مردم از اوضاع مالی به شدت ناراحت هستند.

یک نماینده خطاب به رئیسی: به شما گزارش غلط می دهند

به گزارش مهر؛ علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (یکشنبه 4 دی ماه) خطاب به وزیر کشور گفت: وزارت کشور یعنی اداره کشور. معضلات اجتماعی کشور بر عهده شماست آمار خودکشی، همسر آزاری، کودک آزاری و سالمند آزاری و معلول آزاری روز به روز افزایش می یابد. چرا به این موضوعات توجه ندارید.

وی با اشاره به ضرورت توجه به معلولان گفت: مگر شما نباید بر عملکرد شهرداری ها در مسائل شهرسازی نظارت داشته باشید؟ آیا امروز یک معلول جسمی و حرکتی می تواند بدون همراه در خیابان های کلان شهرها حرکت کند؟

پاک فطرت خطاب به دولت گفت: هر روز اجناس گران تر می شود. اقتصاد بی سر و سامان است و بازار رها شده است. قدرت پول ملی روز به روز کاهش می یابد و چنین شرایطی قابل قبول نیست.

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: برخی از اعضای دولت به شما گزارش غلط می دهند. مردم از اوضاع مالی به شدت ناراحت هستند. شما همیشه از عدالت می گوئید اما عدالت به معنای مساوات نیست. عدالت یعنی کاری کنیم رضایتمندی مردم بیشتر شود.

منبع: فرارو
انتشار: 11 دی 1401 بروزرسانی: 11 دی 1401 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2409

به "یک نماینده خطاب به رئیسی: به شما گزارش غلط می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک نماینده خطاب به رئیسی: به شما گزارش غلط می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید