امروز؛ انتها مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور دانشگاه آزاد

به گزارش بارازعلی، مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1402 امروز خاتمه می یابد.

امروز؛ انتها مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور دانشگاه آزاد

به گزارش ایسنا، مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نماینده در آزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) تا ساعت 24 امروز، شنبه 18 شهریور ماه ادامه دارد.

تمامی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 1402 که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) می توانند تا ساعت 24 امروز شنبه 18 شهریور با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. داوطلبان ضروری است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر 100 رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه های هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند.

متقاضیان گروه آزمایشی علوم تجربی که در کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند، توجه داشته باشند که رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش درج شده است، لذا داوطلبان می توانند کدرشته محل های فوق را که مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی است، در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش با توجه به اولویت درج نمایند.

داوطلبانی که رشته/ محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیش از 95 درصد رشته / محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان ضروری است ابتدا از وجود رشته/محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل نمایند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه نمایند.

مهلت انتخاب رشته داوطلبان که از 31 مرداد شروع شده بود، تا 4 شهریور ماه اعلام شده بود که تا 18 شهریور تمدید شد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 شهریور 1402 بروزرسانی: 18 شهریور 1402 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2514

به "امروز؛ انتها مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز؛ انتها مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید