دارنده مدال برنز جهان: به صورت شخصی تمرین می کنم، رقبای خوبی دارم

به گزارش بارازعلی، حسین نوری گفت: با برنامه ای که کادر فنی در فضای مجازی به ما داده است، تمرینات آماده سازی خود را به صورت شخصی پیگیری می کنم.

دارنده مدال برنز جهان: به صورت شخصی تمرین می کنم، رقبای خوبی دارم

به گزارش ، حسین نوری دارنده مدال برنز کشتی فرنگی دنیا با بیان این مطلب افزود: یکی از دوستانم در همسایگی ما پارکینگ خانه خود را تبدیل به باشگاه کرده و در آنجا به صورت شخصی تمرین می کنم و آمادگی خود را حفظ کرده ام و طبق برنامه ای که کادر فنی در فضای مجازی به ما می دهد، جلو می روم.

وی ادامه داد: البته یک ساعت قبل از تمرین کل فضای تمرینی را توسط دستگاه سم پاش ضدعفونی می کنم و سپس تمرینات خود را انجام می دهم.

نوری در مورد به تعویق افتادن المپیک 2020 توکیو گفت: حضور در المپیک انگیزه تمامی ورزشکاران است و در حال حاضر به دلیل ویروس کرونا شرایط برای همه ورزشکاران دنیا یکسان است. من هم تلاش می کنم تا از سایرین جا نمانم و آمادگی خود را حفظ کنم چرا که رقبای خوبی در این وزن دارم.

وی با اشاره به اینکه ویروس کرونا بسیار خطرناک است و حتی ورزشکاران نیز از آن مصون نیستند اعلام نمود: چند روز پیش در خبرها خوانم که اسماعیل بوررو قهرمان کشتی فرنگی کوبا نیز مبتلا به کرونا شده است، و این نشان می دهد که شیوع این ویروس بسیار بالاست.

نوری در سرانجام اعلام نمود: دعا می کنم کسانی که دچار این مریضی شده اند زودتر خوب شوند و به خانواده کسانی که جانشان را به دلیل این بیماری از دست داده اند تسلیت می گویم. همه ما باید در خانه ماندن را رعایت کنیم تا هرچه زودتر از شر این بلا خلاص شویم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 2 خرداد 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1129

به "دارنده مدال برنز جهان: به صورت شخصی تمرین می کنم، رقبای خوبی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دارنده مدال برنز جهان: به صورت شخصی تمرین می کنم، رقبای خوبی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید