دستگاه های اجرایی گلستان از پیمانکاران داخلی استفاده نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در هشتمین جلسه شورای فنی استان و همایش استانی عوامل نظام فنی و اجرایی، اظهار کرد: دستگاه های اجرایی استان باید در پروژه های عمرانی ترجیحاً از مصالح فراوری شده در گلستان و همچنین ظرفیت پیمانکاران بومی استفاده نمایند تا زمینه رونق را فراهم آورند.

دستگاه های اجرایی گلستان از پیمانکاران داخلی استفاده نمایند

وی اضافه کرد: در حال حاضر شرایط دولت و بخش خصوصی خاص و سخت است و باید با درک متقابل شرایط آینده را تسهیل کرد.

هاشمی با اشاره به مطالبات پیمانکاران از حوزه تامین اجتماعی و دارایی، گفت: درآمدهای تامین اجتماعی در گلستان 800 میلیارد تومان بوده در حالی که هزینه های این سازمان برای استان بیش از هزار و 300 میلیارد تومان است؛ همچنین در حوزه دارایی هم درآمدهای استان 421 میلیارد تومان و هزینه کرد این سازمان برای گلستان چهار برابر است.

وی اضافه کرد: کوشش ما از لحظه حضور در استان معطوف ساختن نگاه مدیران به ردیف های ملی بودجه بوده است و خوشبختانه در حوزه های مختلف کشاورزی، راه سازی، آب و فاضلاب و غیره توانستیم سهم استان را در بودجه سال آینده 1.5 تا دو برابر افزایش دهیم.

استاندار گلستان خاطر نشان کرد: باید پیمانکاران استان توانمندی های خود را ارتقا بخشند و ضمن رعایت اصول فنی به گرید های عالی دست یابند چرا که به لحاظ قانونی نمی توان راه را برای رقابت پیمانکاران خارج استان مسدود کرد و باید با افزایش توان داخلی استان اعتماد کارفرمایان را جلب کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 214

به "دستگاه های اجرایی گلستان از پیمانکاران داخلی استفاده نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه های اجرایی گلستان از پیمانکاران داخلی استفاده نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید