همایشها و نمایشگاه ها

یوفا تا 26 اردیبهشت تکلیف لیگ های اروپایی را معین می نماید

اتحادیه فوتبال اروپا برای آن دسته از کشورهایی که به خاطر شیوع کرونا، از ادامه دادن مسابقات فوتبال باشگاهی شان منصرف شوند، دستورالعمل هایی مشخص می نماید.

1 تیر 1399

شرایط تحصیل در کبک

تحصیل در کبکشهر مونترال در این استان با بالاترین سرانه جمعیت دانشجویی نسبت به هر یک از شهرهای دیگر کانادا به فرایند جذب دانشجویان بین المللی ادامه می دهد.

29 خرداد 1399

موزه ای به خوشمزگی شکلات در شهر کوتا دامانسارا مالزی!

موزه شکلات فیدانی در مالزی | Chocolate Museum by Fidaniانگیزه پنهان خیلی از کسانی که علاقه مند به سفر و گردشگری در مناطق مختلف هستند این است که، در مناطق مختلف یک شکم گردی مهیج و فوق العاده در بین خوراکی های مختلف مقصد خود داشته باشند. این که مقصد کجا باشد هم زیاد...

26 خرداد 1399

پارک جمشیدیه، بهترین انتخاب برای تفریح تهرانی ها!

پارک جمشیدیه | Jamshidiyeh Parkاگر ساکن تهران هستید و عاشق طبیعت هستید و این روزها هم زیاد وقت نمی کنید که به خارج از تهران بروید اما دلتان پر می کشد و می خواهد که کمی از هیاهوی شهر دل بکنید، بهترین پیشنهاد تند و سریع ما به شما رفتن به پارک جمشیدیه تهران است. این...

24 خرداد 1399

بحران های بین المللی؛ نیازمند شبکه سازی تصمیم ها، تجارب و اقدامات بین المللی

نخستین نشست ویدئو کنفرانس (وبینار) وزیران آموزش و علوم عضو کمیته ویژه کووید19 سازمان یونسکو، با همکاری سازمان بهداشت جهانی برگزار گشت.

23 اردیبهشت 1399

خبرنگاران ادامه همکاری های ایران و روسیه برای مقابله با کرونا

مسکو - خبرنگاران - کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه و ولادیمیر اویبا معاون وزیر بهداشت این کشور ظهر امروز ضمن گفت وگو آخرین شرایط شیوع کرونا در دو کشور و راه های تداوم همکاری ها را آنالیز کردند.

22 اردیبهشت 1399

کنایه سنگین نماینده روسیه در آژانس به آمریکا

ایرنا نوشت: نماینده دائمی روسیه در سازمان های بین المللی در وین و آژانس بین المللی انرژی اتمی خاطرنشان کرد: آمریکا همیشه در مساله خلع سلاح هسته ای، فرانسه و انگلیس متحدان هسته ای خود را از یاد می برد.

9 اردیبهشت 1399

قیمت روز خودرو سه شنبه 20 ، 12، 98 ، سمند LX یک میلیون تومان ارزان شد

خبرنگاران: قیمت روز خودرو در بازار آزاد نسبت به روز گذشته با کاهش جزئی همراه است.

8 اردیبهشت 1399

پایکوبی اقوام ایرانی در پایتخت

همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری که از روز دوشنبه در تهران شروع شده، گروه های موسیقی و هنری بعضی استان ها به اجرای مراسم های آیینی و پایکوبی های محلی می پردازند.

29 فروردین 1399

مجلس، شهرداری را به حمایت از صنایع دستی موظف کند

رجبعلی خسروآبادی در تبادل نظر با خبرنگاران به ضرورت حمایت شهرداری ها از صنایع دستی اشاره و اعلام کرد: ما یک سری نهاد عمومی داریم؛ شهرداری ها هم در شمار این نهادها هستند که زیر نظر دولت اداره نمی شوند و ضروری است قانونی وجود داشته باشد که این نهادهای عمومی...

27 فروردین 1399

750 دانش آموز در کاشان رأی اولی هستند

خبرنگاران/اصفهان رییس اداره آموزش و پرورش کاشان گفت: در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کاشان 750 دانش آموز رأی اولی هستند.

15 فروردین 1399

عضو شورای شهر تهران: تا مرگ در خانه ما نیاید جدی نمی گیریم

شهربانو امامی عضو شورای شهر تهران با انتقاد از عدم تحقق دولت الکترونیک در کشور گفت بعضی هنوز موضوع کرونا را جدی نمی گیرند و ظاهرا تا مرگ در خانه ما نیاید جدی نمی گیریم.

7 فروردین 1399

دوبی در جذب گردشگر رکورد جدید ثبت کرد

شهر دوبی در امارات متحده عربی به رکورد جدیدی در جذب سالانه گردشگر دست یافت.

6 فروردین 1399

سه جهت حل بحران لیبی؛ کنفرانس برلین کمکی می نماید؟

دوازده کشور از جمله پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل با مشارکت چهار سازمان بین المللی و طرف های درگیر در لیبی، امروز(یکشنبه) در برلین گردهم می آیند تا راه حلی برای خاتمه دادن به جنگ در لیبی پیدا نمایند.

11 اسفند 1398

چه کسی رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران می گردد

حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در سالهای اخیر توجهات را به خود جلب نموده است، رئیس جمهور نیز یک ماه قبل در مراسمی به طور ویژه به گردشگری کویر که خود فرزند کویر است پرداخت و حال همه منتظر هستند روحانی رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را انتخاب کند....

3 اسفند 1398

برگزاری نمایشگاه مشترک نگارگری ایران و چین در دانشگاه پکن

نمایشگاه مشترک نگارگری ایران و چین با حضور و سخنرانی سفیر و رایزن فرهنگی کشورمان در سالن نمایشگاه های کتابخانه مرکزی دانشگاه پکن،افتتاح شد.

22 بهمن 1398

انعقاد 200 تفاهم نامه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

به گزارش خبرنگاران، عبدالساده نیسی در حاشیه تقدیر از غرفه های برتر بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که ظهر امروز (آدینه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید، در تشریح برنامه های این نمایشگاه گفت: در زمینه تقاضای...

18 بهمن 1398

کتاب کودک اولویتی برای سیاستگذاران فرهنگی نیست

کاشفی خوانساری می گوید که در دوره مشروطه روشنفکران توجه جدی به ادبیات کودک داشته و آن را راه نجات مملکت می دانستند اما امروزه سیاستگذاران فرهنگی هیچ اولویتی برای کتاب کودک قایل نیستند.

16 بهمن 1398

قوانینی که در تزاحم با اصلاح نظام بانکی است باید لغو شوند

رئیس مرکز پژوهش های مجلس گفت: تمام قوانینی که در تزاحم با اصلاح نظام بانکی هستند باید لغو شوند.

14 بهمن 1398

کرمانشاه باید به استان پاک تبدیل گردد

خبرنگاران/کرمانشاه معاون امور مالی استان کرمانشاه گفت: صنایع استان تا شهریور سال آینده فرصت دارند به صنایع سبز تبدیل شوند.

8 بهمن 1398
تعداد: (85)