همایشها و نمایشگاه ها

عامل حمله لندن شناسایی شد

پلیس انگلیس از شناسایی مرد مظنون به قتل دو تن در یک حمله تروریستی آدینه در نزدیکی لاندن بریج (پل لندن) اطلاع داد و او را عثمان خان 28 ساله معرفی کرد.

12 دی 1398

برگزاری جشنواره بزرگ اقوام ایران زمین در لرستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: جشنواره بزرگ اقوام ایران زمین 16 تا 20 آبان ماه جاری در این استان برگزار می شود.

3 دی 1398

فروش سهام بزرگ ترین شرکت نفتی جهان کلید خورد

عربستان سعودی روز یکشنبه 12 آبان اعلام نمود طرح های شرکت نفتی دولتی آرامکوی سعودی برای عرضه سهام را تصویب نموده است.

2 دی 1398

چین: برای حفظ برجام کوشش می کنیم، به تقویت روابطمان با ایران ادامه می دهیم

سخنگوی وزارت امور خارجه چین تاکید نمود که مسئله هسته ای ایران بخش مهمی از همکاری استراتژیک ایران و چین را تشکیل می دهد.

23 آذر 1398

علاقه ایتالیایی ها به سرمایه گذاری در ایران

سرمایه گذاران ایتالیایی در همایش معرفی فرصت های مالی و سرمایه گذاری در ایران، علاقه خود را به کار و سرمایه گذاری در کشورمان اعلام کردند.

18 آذر 1398

دومین همایش ملی فرهنگ دانشگاهی آذرماه در دانشگاه بیرجند برگزار می گردد

دومین همایش ملی فرهنگ دانشگاهی با مشارکت پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم آذرماه در دانشگاه بیرجند برگزار می گردد.

10 آذر 1398

وزیر جهاد کشاورزی به ایتالیا می رود

خبرنگاران:وزیر جهاد کشاورزی در راس یک هیئت عالی رتبه به ایتالیا سفر می نماید.

7 آذر 1398

کاهش تجارت ایران و ایتالیا به ضرر هر دو کشور است

خبرنگاران: تراز تجاری ایران و ایتالیا به خاطر مسایل تحریم از 6 تا 7میلیارد دلار به 1.5میلیارد دلار رسیده و این موضوع به طور قطع به ضرر هر دو کشور ایران و ایتالیا است.

7 آذر 1398

نمایشگاه شب های فارس در میلان ایتالیا برپا می گردد

خبرنگاران: معاون گردشگری میراث فرهنگی استان فارس گفت: در نمایشگاه تخصصی اکسپو در میلان ایتالیا تمام ظرفیت های استان فارس با عنوان شب های فارس به معرفی داشته های استان فارس در ابعاد مختلف می پردازد.

4 آذر 1398

گردشگری عمان؛خیلی دور،خیلی نزدیک

مهرماه سال جاری علی اصغر مونسان وزیر گردشگری در راس هیاتی از فعالان گردشگری به عمان سفر کرد.سفری که از جنبه های مختلف قابل تحلیل و برای رونق گردشگری میان دو کشور همسایه مهم ارزیابی می گردد.

3 آذر 1398

صنعت باید برای برطرف نیازهایش به شرکتهای دانش بنیان رجوع کند

به گزارش خبرنگاران، دکتر سعید سرکار امروز در مراسم انعقاد چهار قرارداد همکاری میان شرکت های دانش بنیان و بخش های صنعتی که در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه نانو برگزار گردید گفت: انعقاد این قراردادها موجب پیوند میان فناوران و شرکت های دانش بنیان با صنایع...

1 آذر 1398

دیدار نخست وزیر اسبق انگلیس با شاه سعودی

دیوید کامرون نخست وزیر اسبق انگلیس شب گذشته (پنجشنبه) با سلمان بن عبدالعزیز شاه سعودی در ریاض دیدار و گفت و گو کرد.

20 آبان 1398

ایران شبکه برق سوریه را بازسازی می نماید

تهران و دمشق یک قرارداد مقدماتی در خصوص بازسازی شبکه برق سوریه امضا نموده اند این در حالی است که آمریکا اخیرا بخش ساخت و ساز ایران را تحریم نموده است.

14 آبان 1398

چرا هرگز نباید از وای فای رایگان فرودگاه استفاده کرد؟

کارشناسان امنیتی بارها درباره خطرات وای فای رایگان و عمومی به ویژه در مکان هایی مانند فرودگاه ها هشدار دادند ولی به نظر می رسد هنوز این دغدغه ذهنی برایشان برطرف نشده و آمارهای جدید واقعیت های دیگری بیان می نماید.

8 آبان 1398

جزئیات تازه از تراژدی هواپیمای ناپدید شده مالزی ؛ 4 مسافر اسرار آمیزی که به پرواز نرسیدند! ، هواپیما در حال بازگشت بود

رئیس نیروی هوایی سلطنتی مالزی گفت: رادارها نشان می دهند که هواپیمای ناپدید شده خطوط هوایی آن کشور ممکن است راه بازگشت از جهت اصلی خود به سوی چین را در پیش گرفته بود.

8 آبان 1398

آثار خوشنویسی هنرمند فراشبندی در کانادا به نمایش عموم گذاشته شد

به گزارش خبرنگاران، مرتضی کشاورز که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری می باشد، پیرامون این رویداد به خبرنگاران، گفت: به همت مجتبی پارسایی، دکترای مهندسی معماری این آثار در مرکز دانشگاهی لول در شهر کبک کانادا به مناسبت سوم اردیبهشت ماه روز معمار در...

3 آبان 1398

بهترین مراکز خرید سنگاپور

آشنایی با بهترین مراکز خرید سنگاپورسنگاپور یکی از کشورهای آسیایی است که پایتختی به همین نام دارد و این روزها یکی از جذاب ترین مقاصد سفر برای گردشگری و خرید در بین مسافران محسوب می گردد. این شهر برای بازاگردی و تفریحات هیجانی بسیار مهیج است و به دلیل آب...

23 مهر 1398

جاذبه های گردشگری پاتایا ، مقاصد گردشگری تراز اول در پاتایا

ساحل مشهور و پر رفت و آمد شهر پاتایا تایلند یک شهرت رنگارنگ گردشگری را در طول سال ها توسعه داده است. پاتایا در کمتر از 200 کیلومتر از بانکوک واقع شده است و محل مناسبی برای لذت بردن از آفتاب، شن و دریا است. شهر ساحلی از زمانی که توسط سربازان آمریکایی در زمان...

19 مهر 1398

مذاکره برای تقویت روابط بین موزه های ایران و ایتالیا

سفیر ایتالیا و مدیرموزه ملی در خصوص تقویت روابط بین موزه ای دو کشور گفت وگو کردند.

19 مهر 1398

حضور فناوران ایرانی در نمایشگاه نانوی چین

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، نمایشگاه Chinano 2015 با حضور 230 شرکت فعال نانو در چین برگزار گردید. در این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان اکسیر نانوسینا، پارسا پلیمر شریف، PNF، فناوران نانومقیاس، توانا (آزمایشگاه های آموزشی)، آدیکو،...

18 مهر 1398
تعداد: (64)