قدردانی سازمان نظام پرستاری از حمایت رهبر معظم انقلاب از پرستاران

به گزارش بارازعلی، سازمان نظام پرستاری طی نامه ای از حمایت های رهبر معظم انقلاب از پرستاران و مدافعان سلامت قدردانی کرد.

قدردانی سازمان نظام پرستاری از حمایت رهبر معظم انقلاب از پرستاران

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سازمان نظام پرستاری طی نامه ای از بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب از پرستاران و مدافعان سلامت قدردانی و گفت: بار دیگر با حضرتعالی تجدید عهد و تجدید میثاق می کنیم و اعلام می داریم تا آخرین نفر و تا آخرین نفس در هر شرایطی با اولویت مردم، نظام سلامت، پرستاری و پرستاران انجام وظیفه خواهیم کرد و جان ناقابل مان هدیه ای است که آماده ایم در راستا خدمت به مردم و کسب رضای حق تعالی، فدای سلامت مردم ایران عزیزمان کنیم.

احتراماً بیانات گهربار حکیمانه و تعابیر و تفاسیر والای حضرتعالی از پرستاری و پرستاران برای به مناسبت روز پرستار سال جاری و نیز در ماه ها و ایام صعب و نفسگیر ناشی از ویروس منحوس کرونا؛ هربار جان تازه ای در کالبد مدافعین سلامت به ویژه پرستاران کشور دمید و بر قدر و منزلت معنوی، فرهنگی و اجتماعی پرستار و پرستاری، چندین و چند مرتبه و درجه بر درجات علم؛ هنر و حرفه پرستاری اضافه نمود.

همچنین رهکردهای راهگشای حضرت مستطاب عالی به عنوان فصل الخطاب درباره تکلیف مسؤولان کشور به اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام حداقل 30 هزار نیروی گروه پرستاری، به عنوان دو اصل زیربنایی در نظام سلامت کشور نشان از عمق و وسعت عنایت و توجه شما امام بزرگوار به مدافعان سلامت و درخط مقدم آن پرستاران عزیز دارد.

امروز فرزندان پرستارتان بعد از حدود یک سال دفاع مقدس سلامت و سال ها تلاش بی وقفه در جهت ارتقاء سلامت و مراقبت از بیماری های آحاد امت اسلامی ایران عزیز، جان خویش را سپر حفظ سلامت یکایک مردم عزیز ایران کرده اند و به عنوان فدائیان خط مقدم نظام، انقلاب و مردم عزیز کشورمان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند و به آن افتخار می کنند.

امروز فرزندان خدمتگزارتان در سازمان نظام پرستاری که خود مبدع، مبتکر و پیگیر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری هستند؛ پس از چندسال فراز و نشیب برای نیل به عدالت در نظام سلامت امیدوار شدند و در جهت اجرای فرمان اخیر ولی و مقتدایمان؛ تمامی اهتمام خود را به کار خواهیم گرفت و از شورای عالی بیمه و وزارت بهداشت نیز می خواهیم به تکلیف خود عمل کنند.

امام بزرگوار؛ رهبر عزیز

امروز با شنیدن پیام و توصیفات بی نظیر و پرمغز و پر رمز و رازتان که پرستاران را مورد تفقد قرار دادید، بار دیگر جامعه پرستاری و پرستاران در اوج مبارزه با ویروس کرونا از زلال چشمه ولایت سیراب شدند و برای ادامه مبارزه، توان و قوت مضاعف گرفتند. لذا سر تبزرگ بر درگاه حضرت حق فرود می آوریم که به لطف خداوند متعال از وجود مبارک نعمت ولایت برخوردار هستیم و در سایه سار این شجره طیبه و مبارک، تمام توان خود را به کار می بریم تا آحاد ملت بزرگ ایران اسلامی با برخورداری از مراقبت های پرستاری ایمن؛ پاسخگو، گسترده و در دسترس، در نهایت رضایت و سلامت، امت ایران اسلامی مایه سرافرازی ما باشد.

همچنین سازمان نظام پرستاری بر خود فرض می داند؛ در اجرای فرامین و رهکردهای حضرت عالی مبنی بر رفع مسائل و موانع خدمتی پرستاران، با تمام توان خود جهت عملیاتی کردن این تکالیف مهم (اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام فوری نیروی انسانی) از هیچ تلاشی دریغ نورزد.

مجدداً از فرمایشات گهربارتان به مناسبت روز پرستار سال جاری و قدرشناسی مکررتان از مدافعین سلامت در طول 10 ماه دفاع مقدس سلامت، قدردانی و تشکر می کنیم و با حضرت عالی تجدید عهد و تجدید میثاق می کنیم و اعلام می داریم تا آخرین نفر و تا آخرین نفس در هر شرایطی با اولویت مردم، نظام سلامت، پرستاری و پرستاران انجام وظیفه خواهیم کرد و جان ناقابل مان هدیه ای است که آماده ایم در راستا خدمت به مردم و کسب رضای حق تعالی فدای سلامت مردم ایران عزیزمان کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1626

به "قدردانی سازمان نظام پرستاری از حمایت رهبر معظم انقلاب از پرستاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی سازمان نظام پرستاری از حمایت رهبر معظم انقلاب از پرستاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید