طراحی گرافیکی و چاپ

17 عامل مهم که اثر بخشی چاپ کارت ویزیت را چند برابر می نماید؟

هر چند در دنیای دیجیتال امروز، ممکن است اهمیت و ارزش چاپ کارت ویزیت کمتر احساس گردد، اما همچنان هیچ جایگزین قابل قبولی که به همان اندازه مؤثر باشد، وجود ندارد. به طوری که هنوز جای کارت ویزیت شما در کیف پول مخاطبان وجود دارد. پس چه بهتر که از این فرصت به...

26 مهر 1399

موزه ای به خوشمزگی شکلات در شهر کوتا دامانسارا مالزی!

موزه شکلات فیدانی در مالزی | Chocolate Museum by Fidaniانگیزه پنهان خیلی از کسانی که علاقه مند به سفر و گردشگری در مناطق مختلف هستند این است که، در مناطق مختلف یک شکم گردی مهیج و فوق العاده در بین خوراکی های مختلف مقصد خود داشته باشند. این که مقصد کجا باشد هم زیاد...

26 خرداد 1399

فراوری ماسک های راحت برای کادر پزشکی

خبرنگاران/خراسان رضوی ماسک صورت بخش مهمی از وسایل محافظتی کارکنان پزشکی برای مقابله با کروناویروس است، اما این تجهیزات محافظتی برای مدت زمان طولانی می تواند برای فرد بسیار ناراحت کننده باشد.

5 خرداد 1399

انتشار هفت کتاب جدید از سوی انتشارات کتابخانه ملی

به گزارش خبرنگاران، فهرست نسخه های خطی کتابخانه سیدمحمدحسین خبره فرشچی (در کتابخانه ملی) به تلاش علی صادق زاده وایقان، استانداردهای کتابخانه های دیجیتالی (جلد اول) تالیف میترا صمیعی، مکتب هنری شیراز در نسخ خطی ایران تالیف حبیب الله عظیمی، چهار جلد از...

6 اردیبهشت 1399

اولین روزنامه شیعی در تونس منتشر شد

خبرنگاران : اولین روزنامه شیعی در تونس تحت عنوان بیداری تونسی چاپ و منتشر شد.

16 فروردین 1399

دانشجوی مخترع به دلیل استفاده از نام خلیج فارس از مدال طلای جهانی محروم شد

خبرنگاران : کامیار فرامرزی مخترع جوان کرمانشاهی تیم ایران در مسابقات جهانی اختراعات کویت با زینت بخشی لوگوی خلیج فارس در آرم، بروشور و پوستر اختراع خود،گردن آویز طلا را با نقره عوض کرد.

14 فروردین 1399

چگونه شرکت هواپیمایی سنگاپور به شهرت و اعتبار رسید؟

سنگاپور ایرلاینز، شرکت هواپیمایی حامل پرچم سنگاپور است، که در تاریخ 1 مه 1947 توسط شرکت مالایَن ایرویز تاسیس شد. قطب این شرکت هواپیمایی؛ فرودگاه چانگی سنگاپور می باشد. سنگاپور ایرلاینز در سال 2012 بیش از 18 میلیون مسافر و در 2011 بالغ بر 16.9 میلیون مسافر را جابجا...

9 فروردین 1399

لایحه درآمدی سال 99 شهرداری بوشهر و سازمان های وابسته تصویب شد

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تعرفه درآمدی (عوارض محلی) سال 1399 شهرداری بندر بوشهر و سازمان های وابسته به آن تصویب شد.

2 فروردین 1399

نیچر در نقش مادر برای علوم بشر

مجله نیچر(Nature) یکی از ژورنال های معتبر دنیای علم است که در طول عمر 150 ساله خود همیشه به پیشرفت بشر و تبدیل زمین به جایی بهتر برای زندگی نقش موثری داشته است.

26 اسفند 1398

تورم کاهشی می گردد یا افزایشی؟ ، شروط موفقیت عملیات بازار باز بانک مرکزی

یک اقتصاددان گفت: اجرای درست عملیات بازار باز علاوه بر کنترل تورم منجر به جوابگو کردن دولت، حاکمیت شفافیت و قاعده مند شدن استقراض از بانک مرکزی می گردد.

13 اسفند 1398

توزیع بیش از 100 هزار بروشور انتظامی در بین مسافران نوروزی کرمان

خبرنگاران: جانشین معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان، گفت: با هدف بالا بردن سطح آگاهی مسافران و میهمانان نوروزی، تا به امروز بیش از 100 هزار بروشور آموزشی و انتطامی در بین گردشگران این خطه توزیع شده است.

30 بهمن 1398

هواپیماهای نظامی روس ها را از چین خارج می نمایند

رئیس جمهوری روسیه وزارت دفاع را موظف کرد شهروندان روس را با استفاده از هواپیماهای نیروی هوایی از چین خارج سازد و وزرای خارجه روسیه و چین نیز درباره همکاری برای مبارزه با گسترش ویروس کرونا گفت وگو کردند.

18 بهمن 1398

کتاب کودک اولویتی برای سیاستگذاران فرهنگی نیست

کاشفی خوانساری می گوید که در دوره مشروطه روشنفکران توجه جدی به ادبیات کودک داشته و آن را راه نجات مملکت می دانستند اما امروزه سیاستگذاران فرهنگی هیچ اولویتی برای کتاب کودک قایل نیستند.

16 بهمن 1398

دکوراسیون خانه ها در طول 6 قرن؛ از رنسانس تا امروز

سبک معماری و طراحی داخلی در هر دوره ای از تاریخ متفاوت بوده است و می توان آثار و نشانه هایی از آن سبک را در اتاق نشیمن مشاهده کرد؛ مبل ها، لوسترها، نوع نورپردازی، طرح وسایل و دیوارها همه نشان می دهند در چه دوره ای زندگی کرده اید و سبک غالب در طراحی و دکوراسیون...

12 دی 1398

هواپیمای ملی ترکیه در سال 2026 به پرواز در می آید

خبرنگاران: آناتولی نوشت: فواد اوکتای معاون ریاست جمهوری ترکیه طی سخنانی در نشست مدیریت صنایع هوا - فضای ترکیه در آنکارا گفت: هواپیمای ملی ترکیه در سال 2023 از آشیانه خارج و در سال 2026 در آسمان پرواز خواهد نمود. این هواپیما در سال 2031 نیز وارد فهرست تولیدات...

28 آذر 1398

کاهش تجارت ایران و ایتالیا به ضرر هر دو کشور است

خبرنگاران: تراز تجاری ایران و ایتالیا به خاطر مسایل تحریم از 6 تا 7میلیارد دلار به 1.5میلیارد دلار رسیده و این موضوع به طور قطع به ضرر هر دو کشور ایران و ایتالیا است.

7 آذر 1398

راهنمای خرید در پاتایا (قسمت دوم)

شهر ساحلی پاتایا، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در تایلند است. در قسمت قبلی مقاله راهنمای خرید در پاتایا، انواع مراکز خرید در این شهر را معرفی کردیم. در این قسمت با تعدادی از این مراکز، بیشتر آشنا می شویم. با خبرنگاران همراه باشید.

16 آبان 1398